top of page

Ultimaker Baskı Hücreleri, Yazıcı Eklentileri ve Aksesuarlar

İyileştirilmiş hava kalitesi, daha güvenli iş yeri.

Ultimaker Air Manager

Ultimaker Air Manager (Ultimaker S5 ve Ultimaker 2+ Connect 3D yazıcılarda mevcuttur) size daha fazla güven ve kurulum esnekliği sağlar. Kullanıcı güvenliğini basit ve etkili bir şekilde artırmak için tasarlanmış olup, ultra ince parçacıkların %95'e kadarını ortadan kaldırdığı ve kullanıcıları sıcak ve hareketli bileşenlerden koruduğu kanıtlanmıştır.

Alet gerektirmeden hızlı hücre değişimi

Ultimaker Baskı Hücreleri

Ultimaker baskı çekirdekleri, 3B yazıcınızdaki nozül konfigürasyonlarını değiştirmenizi hızlı ve kolay hale getirerek, iş için optimize edilmiş uygulamaları sorunsuz bir şekilde yazdırma esnekliği sağlar. İster ince ayrıntılar, ister hızlı bir taslak, ister seçtiğiniz malzeme türü için özel olarak geliştirilmiş bir nozül arıyor olun, baskı hücrelerimiz size yardımcı olur.

Karmaşık paslanmaz çelik parçalar daha basit hale getirildi.

Ultimaker Metal Baskı Kiti

Ultimaker S5'i Metal Baskı Kiti ile cihazınızı yükselterek yeni bir dizi metal 3D baskı uygulamasını keşfedin. Kolay iş akışı, paslanmaz çelik parçaların oluşturulmasını daha kolay, daha verimli ve uygun fiyatlı hale getirir.

Basit Post-process işlemleri, daha hızlı parçalar.

Ultimaker PVA Kaldırma İstasyonu

Karmaşık tasarımları daha hızlı ve daha kolay yazdırın. Ultimaker PVA Kaldırma İstasyonu, destek malzemesini hızlı ve etkili bir şekilde çözerek operatör süresini minimumda tutar ve üretkenliği artırır.

Daha fazla sarf malzeme, daha az zorluk.

Ultimaker S5 Material Station

Başka bir makara yazdırırken bile önden malzeme yükleyin ve çıkarın. Devasa 6 makaralı kapasitesi ve güvenilir otomatik anahtarlama sistemi ile zahmetsiz, işgücü performansı sunar. 24 saat gözetimsiz çalışacak şekilde tasarlanmış ve test edilmiştir ve en iddialı projelerinize uygun şirket içi bir üretim çözümü sunar.

Baskı çekirdekleri ve eklentilerle baskı performansını en üst düzeye çıkarın ve 3D baskı deneyiminizi kolaylıkla iyileştirin.

bottom of page