top of page

Endüstriyel Makine ve Ekipman Üretiminin Geleceği

Tasarım ve üretimin bağlantılı çalışmasının önündeki engelleri kaldırın

Daha iyi bir dünya için endüstriyel makineler

Tasarımınızın ve süreç oluşturmanızın her ayrıntısını birbirine bağlayan sezgisel, güçlü ve erişilebilir teknoloji ile ürünleriniz, işleriniz ve dünya için daha iyi sonuçlar elde edin.

Cadbim, ARGE mühendisleri ve makine tasarımcılarını müşterileri için daha akıllı, daha güvenilir endüstriyel makineler yaratma konusunda destekler.

endüstriyel makine imalatı

Verileri, disiplinleri ve süreçleri birbirine bağlayın

Bağlı Verilerle
İşbirliği Yapın

Bağlı veriler ile iş birliği yapın

İhtiyacınız olan bilgiyi ararken zaman kazanın. İş arkadaşlarınızı, müşterilerinizi ve tedarik zincirinizi tek ve güvenli bir veri modeline bağlayın. Tasarım döngünüzdeki bir sonraki adımı ve kimin sorumlu olduğunu her zaman bilin. Bir denetim kararları zincirini ve bunların etkisini otomatik olarak sürdürün.

Tasarım
Otomasyonu

Tasarım otomasyonu

Satış konfigüratörleri oluşturmak için mevcut CAD modellerinizi kullanarak teklif hızını ve doğruluğunu artırın ve mühendislik süresini kısaltın. Tasarım ve mühendislik zamanını müşterileriniz için yenilikçi çözümler oluşturmaya odaklamak için günlük görevleri kolaylaştırın. Tek bir ortamda BOM, nesting ve CAM ile üretim verilerinin hazırlanmasını otomatikleştirin.

Operasyonel Verimliliği Artırın

operasyonel verimlilik

CNC makinelerini programlamak
için mühendislik CAD modellerini yeniden tasarlayarak tasarım ve üretimi bir araya getirin. Fikstürleri tasarlayın ve mühendislik verileri yayınlanmadan önce programlamaya başlayın. CAM takım yollarında her ayrıntı otomatik olarak güncellenir. Standartlaştırılmış NC kod oluşturma ile birden fazla makine ve sahada üretim kapasitesini verimli bir şekilde kullanın.

Endüstriyel makine ve ekipman üreticileri için çözümler

PLM ve PDM
Veri ve Süreç
Yönetimi

Fikri mülkiyetinizi güvence altına alın ve kontrol edin. Dahili ve harici iş arkadaşlarınızla işbirliği yapın. Denetim izinizi otomatik olarak sürdürmek için karar vermeyi yönetin ve izleyin.

2D ve 3D Çizim ve Modelleme
2D ve 3D Çizim ve Modelleme

2B ve 3B'yi yan yana kullanın. 2B çizimleri ilişkisel 3B modellere dönüştürün. 3B modellerden ilişkisel 2B çizimler yapın ve endüstri standardı DWG'ler olarak paylaşın.

Farklı CAD Sistemleri ile Çalışabilirlik
Farklı CAD Sistemleri ile Çalışabilirlik

CAD verilerine referans verin ve geliştirme CAD aracı tarafından yapılan güncellemeleri kullanın. Veri bütünlüğünü korurken neredeyse her kaynaktan CAD verilerini sorunsuz bir şekilde değiştirin.

Mekanik tasarım
Mekanik tasarım

Simülasyon, tolerans analizi, yerleştirme, CAM ve fabrika planlaması ile üretim iş hücresi tasarımı dahil tasarım ve mühendislik için profesyonel düzeyde 2D ve 3D CAD'i keşfedin.

Tolerans Analizi
Tolerans analizi

Bileşen tolerans yığınlarının kolay analizi ve raporlanmasıyla kaliteyi iyileştirin, aşırı işleme operasyonlarından kaçının, varyasyonu azaltın ve mühendislik ile üretim arasındaki işbirliğini geliştirin.

Simülasyon
Simülasyon

Mekanik (FEA), hesaplamalı akışkanlar dinamiği (CFD), plastik enjeksiyon kalıplama, kompozit malzemeler ve üretim simülasyonları dahil olmak üzere doğru ve güvenilir analizlerle tasarımlarınızı tahmin edin, doğrulayın ve optimize edin.

Tasarım otoasyonu
Tasarım
Otomasyonu

Tekrarlayan görevleri otomatikleştirin. Özel bir ürün yapılandırıcı ile mühendislik bilgilerini yakalayın ve yeniden kullanın. Daha verimli çalışın ve hayal gücüne ve yeniliğe odaklanmak için zaman yaratın.

Gelişmiş Üretim, CAM
Gelişmiş
Üretim

İşleme, eklemeli imalat, üretken tasarım, nesting ve CAM için gelişmiş araç setlerini keşfedin.

Fabrika Tasarımı
Dijital İkiz ve
Üretim Hattı Tasarımı

Nokta bulutu taraması ve çakışma algılamasından üretim hattı simülasyonu ve kurulum sıralamasına kadar, üretim sistemi ve iş hücresi tasarımı için riski en aza indirin ve verimliliği en üst düzeye çıkarın.

Endüstriyel makine ve ekipman endüstrisi için yazılımlar

product design and manufacturing collection
autodesk fusion 360 manage
autodesk inventor
vault plm
autodesk fusion 360
vault professional, pdm

Ar-Ge Profesyönelleri için HP Z İş İstasyonları

HP Yuvarlak Logo

HP Z Serisi İş İstasyonlarının gücüyle yoğun montajlarda, tasarım, simülasyon ve görselleştirme (render) ve sanal QA/QC test süreçlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlayın.

HP Z Workstation

Cadbim HP Workstation müşterilerine özel performans optimizasyonu işlemlerini ücretsiz olarak sağlar. 

ultimaker logo

Kolay ve sorunsuz prototipleme için
Ultimaker 3D Yazıcıları

Hızlı, uygun fiyatlı prototipler hazırlamak ve üretim hatlarını verimli tutmak için 3D baskıdan yararlanarak, alet ve mastar imalatının kontrolünü mühendislerine verin. 

Böylece en önemli şey olan tasarım ve üretim için zaman ve enerji tasarrufu sağlayın.

ultimaker prototip üretimi
Ultimaker S3

Ultimaker S3

Ultimaker S5 Pro Bundle

Ultimaker S5 Pro Bundle

ultimaker s2

Ultimaker S2

bottom of page