top of page

MİMARİ

Tasarımın nasıl gerçekleştiğini yeniden hayal edin

Autodesk mimari yazılım çözümleri, günümüzün tasarım zorluklarını karşılamak için gereken hızlı inovasyonu destekler.

Mimarinin Vaat Ettikleri

Günümüzün en büyük sorunlarını çözmek için mimarlığın gücüne inanıyoruz. Dünyanın her yerindeki her büyüklükteki projelerde, mimarlar müşterileri için işleri teslim etmenin ve zorluk ne kadar büyük olursa olsun devam etmenin cesur yollarını buluyor.  

Siz bizim ilham kaynağımızsınız, bu nedenle vizyonunuzla iyi yapılmış bir iş arasındaki noktaları birleştirmeye yardımcı olan güçlü mimari yazılımlar ve çözümler sunmak için sizinle birlikte çalışıyoruz. 

Mimarlık için eşsiz araçlar

Tasarım kalitesini iyileştirin ve yeni olasılıkları keşfedin

Ayrıntılı tasarım çalışmalarını tamamlamak için BIM iş akışlarına geçebilmeniz için Revit'teki FormIt Pro ve Generative Design gibi akıcı kavramsal tasarım araçlarıyla daha güvenli bir şekilde oluşturun. Entegre işbirliği, analiz, otomasyon ve belgeleme yetenekleriyle Revit'teki tasarımları keşfedin ve iyileştirin. 

Ekipleri, süreçleri ve verileri birbirine bağlayın

Bulutta insanları, iş akışlarını ve öngörüleri birbirine bağladığınızda, gerçek zamanlı olarak birlikte yazabilir, bilinçli kararlar almak için proje verilerini kullanabilir ve ekipleri aynı sayfada toplayabilirsiniz.

Daha kaliteli ve daha yapılandırılabilir tasarımlar için geliştirilmiş proje koordinasyonu, performansı ve kolaylaştırılmış veri alışverişi ile birlikte daha iyi çalışın.

Tasarım amacını verimli bir şekilde iletin

BIM ile verimli ve doğru belge üretimini artırın. Revit içindeki zamanlama ve açıklama iyileştirmeleri, tasarım amacını yakalamayı ve iletmeyi kolaylaştırır. 

İster kat planları, cepheler, kesitler, 3B görünümler veya işlemeler oluşturuyor olun, Revit yeni bir projenin dokümantasyon aşamasına başlarken çalışma şeklinizi iyileştirmeye yardımcı olabilir.  

Tasarım sürecini hızlandırın

Akıllı model tabanlı tasarım ve süreç otomasyonu ile en önemli tasarım zorluklarına odaklanmak için zaman alan sıkıcı görevleri azaltabilirsiniz.

Otomasyon, hizmetleri müşterilere genişletmeye ve projelere daha fazla değer katmaya odaklanmak için zaman kazanmanızı sağlayarak karmaşık geometrik sorunları hassasiyet ve hızla çözmenize yardımcı olabilir.

Tasarım kalitesini iyileştirin

Yaratıcılığınızı ve problem çözmenizi sağlayan tasarım ve analiz yazılımı ile müşteri beklentilerini aşın.

Daha iyi karar verme ve daha sürdürülebilir tasarım sonuçları için tasarım ödünleşimlerini anlamanıza yardımcı olan kavramsal ve hesaplama araçlarını kullanarak tasarım fikirleri oluşturun ve keşfedin. 

Daha fazlasını keşfedin

Mimari çözümler hakkında daha fazla bilgi edinin. 

Mimarlar için BIM
Mimarlar için BIM

Revit BIM yazılımını kullanmak, kavramsal tasarım, görselleştirme ve analizden; imalat ve inşaata kadar proje yaşam döngüsü boyunca verimliliği ve doğruluğu artırmaya yardımcı olabilir. 

Mimaride üretken tasarım
Üretken Tasarım

Üretken tasarım yetenekleri, mimarların ve tasarımcıların, önemli tasarım zorlukları için tanımladıkları hedeflere göre çözümleri hızla değerlendirmesine yardımcı olur. 

OpenBIM
OpenBIM

Daha sorunsuz işbirliği, bağlantılı iş akışları ve daha açık bir AEC yazılım ekosistemi için kullandığınız araçları birlikte çalışabilir hale getirmeye kararlıyız. 

adobe gold reseller logo

MİMARLIK EKİPLERi İÇİN

ADOBE CREATIVE CLOUD

Yaratıcılık için tasarlandı..

Birlikte çalışmayı her zamankinden daha iyi hale getiren dünyanın en iyi yaratıcı uygulamaları ve hizmetleriyle markanızı geliştirin ve işinizi büyütün.

HP Yuvarlak Logo

HP Designjet
Mimarlar için dünyanın en zahmetsiz plotterları

Her zamankinden daha sürdürülebilir olan yeni HP Designjet Serisi,
estetik olarak tasarlanmış, çalıştırılması basit ve sürdürülebilir bir yapıya sahiptir.

Ofisinize ve bütçenize uygundur

HP Designjet Ofis Yazıcıları Grubu

​Mimarlar için HP Z İş İstasyonları

HAREKET HALİNDE ÜSTÜN PERFORMANS

Güçlü ve taşınabilir Z dizüstü bilgisayarlarımız şantiyede çalışırken veya müşteri toplantılarına katılırken projelerinizin render, düzenleme ve görüntüleme işlemlerini kolayca yapmanıza olanak tanır.

ÇALIŞMA ALANINIZDA YER AÇIN

Şu ana kadarki en küçük Z masaüstü bilgisayarlarımız masanızda yer açar. Daha düzenli bir masa için Z2 Mini'yi ekranın arkasına takın ya da kompakt kasalı bilgisayarlarımızla zemin alanından tasarruf edin.

4K İLE HİÇBİR DETAYI GÖZDEN KAÇIRMAYIN

Ultra net 4K ekranlar, kaydırmaya ve yakınlaştırmaya gerek duymadan büyük dosyalar üzerinde çalışmanıza olanak sağlar. Yansıma ve parlamaları engelleyen ekranlar doğrudan güneş ışığı altında bile rahat görüş sunar.

Karmaşık projelerde bile hızınızı kesmeyin

Profesyonel Seviye Uzaktan İş Birliği
Artık birbirine uzak ekipler HP ZCentral Remote Boost ile 3D modellerde bile gerçek zamanlı olarak birlikte çalışabilir. Tescilli yazılımımız hızlı yanıt süresi ve net görüntü kalitesi sağlar.

ultimaker logo

Mimarlar için Ultimaker 3D Baskı Teknolojisi

Çarpıcı modelleri kurum içinde, hızlı ve uygun fiyata oluşturun

Mimaride 3D yazıcıların kullanılması, yepyeni bir yaratıcı olasılıklar dünyasının kapılarını açarken, aynı zamanda geleneksel zaman ve emek alan yoğun model oluşturma yöntemlerini de ortadan kaldırıyor. Neredeyse hiçbir ek ücret ödemeden kurum içinde ihtiyaç duyduğunuz kadar modeli yazdırın.

Mimarlık ve 3d baskı

Mimarlar nasıl daha iyi tasarımlar yaratıyor ve müşterileri nasıl etkiliyor?

Konsept modeller

Mimari Konsept Modeller

Hızlı ve neredeyse hiç bir ek ücret ödemeden konsept modellerinizi yazdırın

Kütle Çalışmaları

Mimarlık - Kütle Model Baskıları

Tasarımların ve çevredeki alanların modüler 3D modellerini yazdırın, ölçeklendirin ve küçültün ve en çekici konseptlerle paydaşların gönlünü kazanın.

Müşteri sunumları

Mimarlık Konsept Modeller

Müşteri sunumlarında 3D basılmış konsept tasarımlarıyla ilgiyi üzerinizde toplayın. 

Ultimaker S3

Ultimaker S3

Ultimaker S5 Pro Bundle

Ultimaker S5 Pro Bundle

ultimaker s2

Ultimaker S2

ultimaker logo
bottom of page