top of page

Otomotiv endüstrisi tasarım ve imalat yazılımları ve donanımları

Otomobil tasarımının geleceği ve tasarım sürecini geliştirmek için yüksek performanslı iş istasyonları, sanal gerçeklik (VR), üretken tasarım ve gerçek zamanlı kil modellemenin birlikte nasıl çalıştığını öğrenin.

Otomobil tasarımı

Geleceğin otomobil tasarım stüdyoları

Araba tasarım stüdyoları, hızla değişen otomobil endüstrisinde rekabet edebilmek için VR, gerçek zamanlı kil modelleme, üretken tasarım ve makine öğrenimi gibi trendlerden yararlanabilir. Tüm araç tasarım süreci için Autodesk yazılım çözümleriyle yenilikçi tasarımlar sunun.

Dijital tasarımlar ve otomotiv pazarlaması

Autodesk yazılımıyla yenilikçi pazarlama konseptlerini daha hızlı oluşturun. Mevcut dijital varlıkları kullanarak ve orijinal ekipman üreticileri (OEM'ler), tasarım ajansları ve üretim ortakları arasındaki iletişimi düzenleyerek, OEM'lerin tekrarlanabilir ve esnek bir tasarım görselleştirme ve iş akışı süreci oluşturmasına yardımcı oluyoruz.

Autodesk Otomotiv

Endüstriyel Tasarım ve A-sınıfı

yüzey modelleme için Autodesk Alias

Yüzey modelleme, endüstriyel ürün tasarım süreçlerinin en önemli araçlarındandır. Özellikle

A-sınıfı kaliteli yüzeyler elde etmek için kabiliyeti yüksek, kaliteli araçları olan yazılımlara ihtiyaç vardır. 

Otomotiv Endüstrisi Autodesk tasarım yazılımlarını nasıl kullanıyor?

Staud Stüdyoları

Aston Martin

Tüm yüzey oluşturma işlemleri için Autodesk Alias'ta standartlaştırmanın Aston Martin'in Dijital Grubunun tasarım mükemmelliğini daha hızlı ve daha verimli bir şekilde sürdürmesine nasıl yardımcı olduğunu görün.

Nissan Motor Sporları

Tamamen entegre bir Autodesk dijital tasarım ortamı, Nissan Motorsport'un zorlu teslim tarihlerini karşılamasını sağladı.

Otomotiv için CAM yazılımları

Pres, freze, kalıp, eklemeli ve talaşlı imalat süreçlerinde Autodesk CAM çözümleri otomotiv tedarikçilerinin ve OEM'lerin işlerini kolaylaştırır.

Proses verimliliğini artırmak, otomasyonu benimsemek ve maliyetleri azaltmak için üretim iş akışlarını kolaylaştırma hakkında daha fazla bilgi edinin.

Otomotiv Endüstrisinde Otomatik İmalat

Otomasyon araçlarının üreticilerin teslimat sürelerini kısaltmasına ve parçaların tedarik zincirine zamanında teslim edilmesine nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Otomotiv Endüstrisinde Autodesk Hibrit İmalat Çözümleri

Daha hafif, daha enerji verimli bileşenlerin hızlı üretimini sağlamak için yüksek oranlı ekleme ve çıkarma işlemlerini birleştirin.

Otomotiv Sektöründe Kalıp Simülasyonu ve CAM

Simülasyon, amaca uygun ve CNC işlemeye hazır olduklarından emin olmak için kalıp tasarımlarını doğrulama ve optimize etmede merkezi bir rol oynar.

Otomotiv Tedarik Zinciri için Fabrika Planlaması

Dijital üretim araç setimizin sizi Endüstri 4.0'da teslimatı mümkün kılan çevik bir üretim sürecine yönlendirmeye nasıl yardımcı olabileceğini görün.

Eksiksiz otomotiv üretim çözümleri portföyü

Rekabetçi kalmak artık sadece mağazanızda en son donanıma sahip olmak meselesi değil, gelişmiş üretim teknolojisini tam potansiyeline ulaştırmak ve eğrinin önünde kalmak için yazılım ve tesis çözümlerine ihtiyacınız var.

CNC İşleme

Güvenli ve verimli 2, 3 ve 5 eksenli işleme NC kodunu hızla üretmek için CAM yazılımını kullanın. CNC takım tezgahlarını, çoklu görev merkezlerini ve tel EDM'leri sürün.

Eklemeli İmalat

Yeni bileşenler üretmek veya hasarlı kalıpları ve araçları onarmak için yüksek hızlı, eklemeli imalatın çok yönlülüğünü CNC işlemenin hassasiyetiyle birleştirin.

Kil Öğütme

Dijital kavramları hızla fiziksel prototiplere dönüştürün. Tüm araçların veya yerel bölümlerin incelenmesini, işaretlenmesini ve frezelenmesini otomatikleştirmek için özelleştirilebilir şablonlar kullanın.

Robotik

Güvenli ve verimli 2, 3 ve 5 eksenli işleme NC kodunu hızla üretmek için CAM yazılımını kullanın. CNC takım tezgahlarını, çoklu görev merkezlerini ve tel EDM'leri sürün.

Denetleme

Üretim süreçlerinin kalitesini ve tekrarlanabilirliğini kontrol edin. Uygunsuzluğu belirlemek, kritik soruları yanıtlamak ve üretkenliği artırmak için döngü içi denetimi kullanın.

Otomatik CAM

Tasarımdan NC koduna kadar iş akışınızı otomatikleştirin. Programlama süresini azaltın ve CNC frezeleme, tornalama ve tel uygulamaları için tutarlı sonuçlar üretin.

Kalıp Simülasyonu

Plastik parça ve kalıp tasarımlarını iyileştirmek için üretim süreçlerini ve plastik enjeksiyon kalıplamayı simüle edin.

Fabrika Tasarımı

Üretim performansını iyileştirmek için verimli ekipman yerleşimi için fabrika tasarımlarınızı görselleştirin ve optimize edin.

Üretken Tasarım

Gerçek dünyadaki üretim kısıtlamalarına ve ürün performans gereksinimlerine dayalı olarak aynı anda birden fazla CAD'e hazır çözüm üretin.

autodesk alias studio

Alias AutoStudio

alias surface

Alias Surface

alias concept

Alias Concept

fusion 360

Fusion 360

vred professional

Vred

autodesk cfd

CFD

autodesk maya

Maya

Otomotiv endüstrisi için Autodesk tasarım, imalat ve pazarlama yazılımları

HP Yuvarlak Logo

Hassas otomotiv tasarımınında HP Z Workstation ile performansın zirvesine çıkın

HP Z Workstation

HP Z Serisi İş İstasyonlarının gücüyle yoğun montajlarda, görselleştirme (render) ve sanal QA/QC test süreçlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlayın.

Cadbim HP Workstation müşterilerine özel performans optimizasyonu işlemlerini ücretsiz olarak sağlar. 

ultimaker logo

Otomotiv endüstrisi profesyonellerine yönelik kolay ve sorunsuz prototipleme için Ultimaker 3D yazıcılar

Hızlı, uygun fiyatlı prototipler hazırlamak ve üretim hatlarını verimli tutmak için 3D baskıdan yararlanarak, alet ve mastar imalatının kontrolünü mühendislerine verin. 

Böylece en önemli şey olan tasarım ve üretim için zaman ve enerji tasarrufu sağlayın.

ultimaker otomotiv 3d baskı
bottom of page