top of page

HP Z Monitörler

Titizlikle tasarlanıp renk kalibrasyonu yapılan monitörler ve aksesuarlar sayesinde tasarım ile tasarımcı arasındaki engelleri ortadan kaldırın.

HP Z24F

Her tasarım standardını aşacak şekilde özenle hazırlanmış HP Z24f G3 FHD Ekran, orijinal alüminyumdan yapılmıştır ve etkileyici, çerçevesiz bir görüntüleme deneyimi sunar. Hassas Full HD çözünürlükte olağanüstü renk doğruluğuyla fikirlerinizi hayata geçirin. Bu 23,8 inç diyagonal ekranlı monitörle iş deneyiminizi iyileştirin ve bilgisayarınızı bir güç merkezine dönüştürün.

HP Z24N

Her tasarım standardını aşmak için özenle hazırlanmış HP Z24n G3 WUXGA Ekran, HP'nin en ince 24 inç diyagonal ekranlı performans monitörüdür. Orijinal alüminyumdan yapılmıştır ve etkileyici, çerçevesiz bir izleme deneyimi sunar. Hassas WUXGA çözünürlüğünde olağanüstü renk doğruluğuyla fikirlerinizi hayata geçirin.

HP Z25XS

HP DreamColor Z25x G3 Monitör ile tasarımcı ve tasarım arasındaki engelleri kaldırın. QHD HDR'de bir milyardan fazla renk ve hiper gerçekçi kontrastla dudak uçuklatan görseller oluşturun. Mac® ve PC için amaca yönelik, fabrikada kalibre edilmiş renk ön ayarlarıyla seçtiğiniz ortamda kusursuz çalışın.

HP Z27K

Tüm tasarım standartlarını aşacak titizlikle biçimlendirilmiş HP Z27k G3 4K USB-C Ekran'ın hassas 4K çözünürlükteki olağanüstü renk doğruluğu sayesinde fikirlerinizi hayata geçirin.

Evrensel olarak tutarlı renkler
Kutudan çıkar çıkmaz ekrandan ekrana olağanüstü renk doğruluğu elde edersiniz. %99 sRBG renk gamı ve Quad
HD çözünürlük ile canlı ayrıntılar elde edin.
Sınırları zorlayan tasarımlar
27" (68,58 cm) diyagonal ekranlı bu muhteşem monitör incecik profil ve çerçevesiz tasarımla özenle hazırlanmıştır.
4 yönde ayarlanabilir ergonomi sayesinde üstün konfor deneyimi yaşayın.
Daima açık düşük mavi ışık
Gerçek renk doğruluğu üzerinde sıfır etkiyle mavi ışığa maruz kalmayı azaltan daima açık düşük mavi ışık filtresi HP
Eye Ease ile olağanüstü canlı bir görüntüleme deneyimi yaşayın.
Sorumlu tasarım
Çevre düşünülerek imal edilmiş bu monitörle bilinçli bir seçim yapın. %80'in üzerinde geri dönüştürülmüş plastik
içerir ve %100 sürdürülebilir kaynaklı ve geri dönüştürülebilir ambalaj kullanılmıştır. ENERGY STAR® sertifikalıdır
ve EPEAT® 2020 tescillidir

HP Z27Q

Endüstri lideri renk doğruluğu ve HDR 400 özelliğiyle fikirlerinizi hayata geçirin veya yoğun pikselli QHD 60,45 cm (23,8 inç) ekranın avantajlarından faydalanın: Yaratıcı çalışmalar için ideal.

HP Z27U

Tüm tasarım standartlarını aşacak titizlikle üretilmiş HP Z27u G3 QHD USB-C Ekran, hassas Quad HD çözünürlükte olağanüstü renk doğruluğu sayesinde fikirlerinizi hayata geçirmenize yardımcı olur.

HP Z27XS

HP DreamColor Z27x G3 Monitör ile tasarım ve tasarımcı arasındaki engelleri kaldırın. 4K HDR 1 ekranın bir milyardan fazla rengi ve ultra gerçekçi kontrastı sayesinde dudak uçuklatan görsel tasarımlar yapın.

HP Z32

Göz alıcı 4K 1 çözünürlüğe sahip ekranda olağanüstü, doğru renkler elde edin ve projelerinizin daha büyük bir parçasını görün.

HP Z43

107,97 cm (42,51") diyagonal HP Z43 4K UHD Ekran ile, ani toplantılarınızın ve işbirliğine dayalı beyin fırtınası oturumlarının kalitesini yükseltin.

bottom of page