top of page

HP Z27XS

HP DreamColor Z27x G3 Monitör ile tasarım ve tasarımcı arasındaki engelleri kaldırın. 4K HDR 1 ekranın bir milyardan fazla rengi ve ultra gerçekçi kontrastı sayesinde dudak uçuklatan görsel tasarımlar yapın.

Kutudan çıkar çıkmaz doğru renkler.

%99 sRGB ve %98 DCI-P3 renk aralığı 2 sayesinde, canlı HDR ve 4K çözünürlükte 3 bir milyardan fazla canlı renkle olağanüstü tasarımlar yapın. Bu PANTONE® Onaylı monitörde tasarımcıların kendi renk uzaylarını optimize etmelerine olanak tanıyan kullanıcı ön ayarları bulunur. Web tasarımı (sRGB D65), baskı tasarımı (sRGB D50), fotoğrafçılık (DCI-P3 D65) ve HD video (BT.709) için kalibre edilmiş renk ön ayarlarıyla bir iş akışı seçin veya ayarları sizin için en uygun şekilde özelleştirin.

Sorunsuz iş akışı için kolay ayarlar.

Kesintisiz iş akışının keyfini çıkarın ve tek bir düğmeye dokunarak monitörün parlaklığını ayarlayıp tasarımın her ayrıntısını hızla görüntüleyin. Ayrıca basit bir kol yardımıyla renk ön ayarları arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Yaratıcı kişilikler için şık tasarım.

27" (68,58 cm) diyagonal ekranlı bu monitörün özenle üretilmiş, çerçevesiz deneyimiyle tasarım ve tasarımcı arasındaki engelleri kaldırın. Video ve verileri bağlayan ve Mac® veya PC'nize güç katan tek bir USB-C® bağlantı noktasına sahiptir. Ayrıca 4 yönde ayarlanabilir ergonomi sayesinde rahatça çalışmanızı sağlar.bottom of page