top of page
3D animasyon

Karmaşık CG karakterlerine ve dünyalarına hayat verin

İster yeni başlıyor olun, ister deneyimli bir profesyonel olun, Autodesk 3D animasyon yazılımı, güzel içerikleri daha hızlı, işbirliğine dayalı ve yaratıcı sınırlamalar olmadan oluşturmanıza yardımcı olabilir.

3d animasyon

Güçlü 3D animasyon iş akışlarıyla artan talebi karşılayın

Yüksek kaliteli animasyon içeriklerinin hızla artması ve zaman çizelgelerinin daralması nedeniyle stüdyolar, verimli bir şekilde ölçeklendirmek ve talebe ayak uydurmak için güçlü 3D animasyon araçlarına ve iş akışlarına ihtiyaç duyuyor. Autodesk çözümleri bu zorlukların üstesinden gelmeye yardımcı olabilir.

Güzel 3D animasyonlar oluşturun

İster stilize ister aşırı gerçekçi bir görünüm peşinde olun, zengin özelliklere sahip araçlar ve iş akışları, animasyonlu içeriğinizi hayata geçirmenize yardımcı olabilir. Saç, kürk ve ciltten karmaşık ortamlara kadar, karakterlere ve sahnelere en ince ayrıntıları ekleyin ve müşterilerin geri gelmesini sağlayan yüksek kaliteli işler sunun.

3d animasyon
3d animasyon

Yaratıcı İterasyonları arttırın

Yaratıcı süreç oldukça tekrar eden bir süreçtir. Bittiğine karar vermeden önce animasyonlu bir sahneyi, karakteri veya varlığı onlarca kez inceleyebilirsiniz. Güçlü 3D animasyon iş akışları, daha hızlı yinelemenize, nerede değişiklik yapacağınızı gerçek zamanlı olarak belirlemenize ve yaratıcı akışı bozmaktan kaçınmanıza olanak tanır.

Sanatçı deneyimini optimize edin

Modelleme ortamlarından gerçekçi yüz ifadeleri ve hareketlerle CG karakterleri oluşturmaya kadar, optimum kullanıcı deneyimi üretkenlik üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Sanatçı dostu ve sezgisel 3B modelleme, animasyon ve işleme iş akışları, en karmaşık karakterlerinizi ve sahnelerinizi kolaylıkla yönetmenize yardımcı olur.

3d animasyon
3d animasyon

Pipeline Performansını geliştirin

Pipeline kavramı bir stüdyonun başarısının kalbinde yer alır. Yüksek performanslı bir 3D animasyon işlem hattı, kaynakları hızlı bir şekilde optimize etmenize, boşlukları belirlemenize ve üretim programlarını ve planlarını gerçek zamanlı olarak uyarlamanıza olanak tanır. Profesyonel bir üretim yönetimi aracıyla, darboğazları ortadan kaldırır, iş süreçlerini düzene sokar ve ekipler arasındaki iletişim akışını iyileştirirsiniz.

Kaliteli 3D animasyon oluşturmaya yönelik çözümler

Karakter ve çevre oluşturmadan son aydınlatma ve işlemeye kadar 3D animasyon hattının aşamalarını keşfedin.

3D Modelleme
3D Modelleme

Animasyon dizileri ve uzun metrajlı filmler için CG varlıkları ve karakterler oluşturun.

Hareket Yakalama
Hareket yakalama

Oyuncuların fiziksel hareketlerini dijital karakter modellerine uygulayın.

3d render
3D Render

Animasyonunuza aydınlatma, gölgeleme ve dokular gibi son dokunuşlar ekleyin.

Kreatif proje yönetimi
Yaratıcı proje yönetimi

Kaç ekip, sanatçı veya varlık dahil olursa olsun, animasyon projelerini sorunsuz bir şekilde yönetin.

Eksiksiz bir 3B animasyon iş akışı oluşturun
media & entertainment collection
autodesk arnold
autodesk maya
autodesk motionbuilder
autodesk 3ds max
autodesk shotgrid
HP Yuvarlak Logo

CG sanatçıları için HP Z İş İstasyonları

adobe gold reseller

CG SANATÇILARI İÇİN 

ADOBE CREATIVE CLOUD

Yaratıcılık için tasarlandı..

Birlikte çalışmayı her zamankinden daha iyi hale getiren dünyanın en iyi yaratıcı uygulamaları ve hizmetleriyle markanızı geliştirin ve işinizi büyütün.

bottom of page