top of page

CAD YAZILIMLARI İÇİN TERZİ USULÜ GELİŞTİRMELER​

Bu günlerde, tasarım yazılımları daha fazla güç ve özelliklerle dolu. Ancak bazen, paket yazılımdan elde edebileceğinizden daha fazlasına ihtiyacınız vardır. Açık kaynak kodlu CAD yazılımlarının uygulaması ve kişiselleştirilmesi konusunda 20 yıldan fazla deneyime sahibiz, böylece tam olarak ihtiyacınızı karşılayan çözümlere sahip olmanızı sağlıyoruz. Revit, Inventor, AutoCAD, Forge, Dynamo ve daha bir çok platformda ihtiyacınıza yönelik her türlü yazılım geliştirmelerini yaparak, üst düzey verim almanızı sağlıyoruz. 

CAD Uygulamaları

Bireysel CAD uygulamalarının oluşturulması ve gereksinimlerinize uygun terzi usulü geliştirmeler.

Web uygulamaları

Tarayıcılarda ve HTML5'i destekleyen diğer çevrimiçi teknolojilerde çizimleri ve 3B modelleri görüntülemek için web uygulamasının geliştirilmesi.

Geliştirici Araçları

2D/3D CAD dosyalarıyla çalışmak için API geliştirme ve kitaplık işlevselliğinin genişletilmesi.

Ek Araçlar

CAD formatları ile çalışmalarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz farklı eklentiler ve diğer araçların oluşturulması.

AUTODESK FORGE

Bulut tabanlı geliştirici platformu

Forge platformuyla bulutta tasarım ve mühendislik verilerine erişin. Süreçleri otomatikleştirmek, ekipleri ve iş akışlarını birbirine bağlamak veya verilerinizi görselleştirmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

2B ve 3B modelleri web sitenizde sergileyin

Görüntüleyiciyi bir web sayfasına yerleştirerek tasarımlarınızın 2B ve 3B görünümlerini web sitenizde görüntüleyin. Hedef kitlenizin kesitleri etkileşimli olarak kontrol etmesine, montajları patlatmasına ve bir tarayıcıda ölçüm yapmasına olanak tanıyan güçlü araçları etkinleştirin. 

2B ve 3B modelleri web sitenizde sergileyin
Bulutta otomasyon komut dosyaları çalıştırın

Bulutta otomasyon komut dosyaları çalıştırın

Tasarım Otomasyonu API'leri, Autodesk'in temel ürünlerinin otomasyon özelliklerine bulut hizmetleri olarak erişmenizi sağlar. Masaüstü uygulamanızda otomatikleştirebileceğiniz hemen hemen her görev, artık Tasarım Otomasyonu API'leri kullanılarak geniş ölçekte otomatikleştirilebilir.

BIM için uygulamalar oluşturun

BIM 360 API'leri, tasarımlarınızın Autodesk BIM 360 platformuyla entegre olmasına ve inşaat ekosistemindeki yeteneklerini genişletmesine olanak tanır.

BIM için uygulamalar

Bulut Tabanlı Autodesk Forge Platformu ile Mühendislik Verilerinizi Görüntüleyin, Paylaşın, Yayınlayın

bottom of page