top of page

GELİŞMİŞ ÜRETİM ÇÖZÜMLERİ

GELECEĞİ BERABER ŞEKİLLENDİRİYORUZ

İstediğiniz her şeyi üretmenizi sağlayan gelişmiş üretim yazılımına ihtiyacınız var. Ne yaparsanız yapın, nasıl yapmak isterseniz isteyin, çözüm Autodesk'te.

Gelişmiş üretim olağanüstü sonuçlara yol açar

Autodesk müşterilerinin dünya üzerinde bir etki yaratmak için gelişmiş üretim yazılımlarını nasıl kullandığını görün.

Precise Tooling şirketi nasıl hassas kalıplar yapıyor

Precise Tooling firması, gelişmiş hassas işlemede bir geçmişe sahiptir ve son derece karmaşık takımlar geliştirmek için yaygın olarak tanınmaktadır.

Autodesk'in gelişmiş üretim ürünlerinin bir kombinasyonunu kullanan Precise Tooling, maliyetleri ve üretim süresini azaltırken birinci sınıf işçilik sunabilir.

Airbus: Uçağı daha hafif hale getirmek

Airbus, 2050 yılına kadar sera gazı emisyonlarını %50 azaltmayı taahhüt ediyor. Daha hafif uçaklar daha az yakıt kullanıyor.

Airbus, Autodesk üretken tasarım ve katmanlı üretim çözümlerini kullanarak dünyanın en büyük 3D baskılı uçak kabin bileşenini yarattı.

Schneider Electric: Enerji ürünlerini daha güvenli hale getiriyor

Schneider Electric, enerjiyi yönetmek ve onu güvenli, güvenilir, verimli ve sürdürülebilir yöntemlerle işlemek için ürünler geliştirir.

Schneider Electric, tasarımlarını ve gelişmiş üretim süreçlerini Autodesk Moldflow ile bağlayarak, ürünün piyasaya sürülme süresini %50 oranında azaltmayı başardı.

Eylemleriniz başarı hedeflerinizle örtüşüyor mu?

Yeni olasılıkları elde etmek için doğru araçları edinin. Fusion 360 eklentileri, CAM, eklemeli üretim, üretken tasarım, nesting ve imalat için gelişmiş yetenekleriyle rekabette öne geçin.

Autodesk CAM

Fusion 360 ile işinizi ileriye taşıyın

Fusion 360; tasarım, mühendislik, elektronik ve imalat işlemlerini tek bir yazılım platformunda birleştiren düşük maliyetli bir yazılımdır. Entegre CAD ve CAM işbirliği sayesinde aynı yazılım içerisinde zamandan ve paradan tasarruf ederken kaliteli parçaları daha hızlı bir şekilde üretime hazırlama imkanı sunar. 2.5, 3, 4 ve 5 eksenli frezeleme, tornalama ile modellerinizin takım yolları ile birlikte simülasyonunu oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda su jeti, lazer ve plazma kesim işlemleri için de Fusion 360 CAM modülü profesyonel bir şekilde çalışabilmektedir. 

bottom of page