top of page

HP Z25XS

HP DreamColor Z25x G3 Monitör ile tasarımcı ve tasarım arasındaki engelleri kaldırın. QHD HDR'de bir milyardan fazla renk ve hiper gerçekçi kontrastla dudak uçuklatan görseller oluşturun. Mac® ve PC için amaca yönelik, fabrikada kalibre edilmiş renk ön ayarlarıyla seçtiğiniz ortamda kusursuz çalışın.

Mükemmel renkler emrinizde.

Tamamen HDR ve QHD çözünürlükte RGB standardı için %99 kapsama ve DCI-P3 için %95 kapsama ile bir milyardan fazla canlı renkle hayal gücünüzü serbest bırakın. Bu PANTONE® Onaylı monitör, içerik oluşturucuların kendi renk alanlarını optimize etmelerine olanak tanıyan, kullanıcı tarafından önceden ayarlanmış ayarlara sahiptir. Web tasarımı (sRGB D65), baskı tasarımı (sRGB D50), fotoğrafçılık (DCI-P3 D65), HD video (BT.709) için kalibre edilmiş renk ayarlarıyla size en uygun iş akışını seçin veya sizinkini kişiselleştirin.

Sorunsuz bir iş akışı için kolay ayarlamalar.

Kesintisiz bir iş akışının keyfini çıkarın ve tek bir düğmeye dokunarak monitörünüzün parlaklığını ayarlayarak oluşturduğunuz şeyin tüm ayrıntılarını hızla görün. Ayrıca basit bir joypad, renk ön ayarlarınız arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlar.

Tüm içerik oluşturucular için güzel bir şekilde tasarlanmıştır.

Bu 25 inç diyagonal ekranlı monitörün özenle hazırlanmış, çerçevesiz deneyimiyle tasarım ve tasarımcı arasındaki engelleri kaldırın. Hem video hem de verileri birbirine bağlayan ve Mac® veya PC'nize güç sağlayan tek bir USB-C® bağlantı noktasına sahiptir. Ve 4 yöne ayarlanabilir ergonomi ile rahat çalışalım.bottom of page