top of page

Ultimaker PVA Kaldırma İstasyonu

Basit Post-process işlemleri, daha hızlı parçalar.

Karmaşık tasarımları daha hızlı ve daha kolay yazdırın. Ultimaker PVA Kaldırma İstasyonu, destek malzemesini hızlı ve etkili bir şekilde çözerek operatör süresini minimumda tutar ve üretkenliği artırır.

Ultimaker PVA Kaldırma İstasyonu

Hızlı prototipleme artık daha hızlı. Ve daha kolay

PVA'yı 4 kata kadar daha hızlı çözer
Daha az işlem sonrası operatör süresi
Ultimaker veya 3. taraf PVA ile kullanın
Sadece su ekleyin. Kimyasal yok, karışıklık yok


PVA'yı 4 kata kadar daha hızlı kaldırınPost process sürenizi kısaltın
Manyetik bir rotor tarafından tahrik edilen yüksek hızlı su sirkülasyonu, ulaşılması zor boşluklardan bile PVA'yı hareketsiz sudan dört kata kadar daha hızlı çıkarır. Böylece parçalarınızı mümkün olan en kısa sürede son işleme tabi tutar ve kullanıma hazır hale getirirsiniz.

Düşük efor, daha yüksek üretkenlik


Operatör süresini %80'e kadar azaltın¹
Ultimaker PVA Kaldırma İstasyonu, minimum bakım gereksinimiyle baskı başına yalnızca birkaç dakikalık operatör süresi gerektirir. Sadece başlat düğmesine basın, işini yapmasına izin verin ve hazır olduğunda baskınızı alın.

Ana Özellikler


Rotorla çalışan su sirkülasyonu


Parçanızın kırılganlığına bağlı olarak 100 veya 225 RPM devrini seçin. Rotor, suyu modele eşit şekilde itmek için iki dakikada bir yön değiştirir.

Baskılar güvende ve su altında kalır


Durulama sepeti, baskınızı yerinde tutar ve çözünürken tamamen su altında tutar, ardından dağınıklık olmadan boşaltma ve baskı çıkarma için yukarı kalkar.

İlerlemeyi izlemek kolay


Şeffaf, aydınlatılmış kap, PVA çıkarma işlemini kolayca takip etmenize ve parçanızın ne zaman hazır olduğunu görmenize olanak tanır. Ayrıca, doygunluk göstergesi suyun ne zaman yenilenmesi gerektiğini gösterir.
bottom of page