top of page

Ultimaker 3B Yazıcıları

Ödüllü S5'te müşterilerimizin sevdiği her şeyi aldık... Ve onu daha da iyi hale getirdik. En son teknolojimizle paketlenmiş olarak, entegre bir Hava Yöneticisi, esnek yapı plakası ve tam otomatik yatak dengeleme içerir. Böylece, yüksek kaliteli parçaları ve modelleri, ilk katmandan son katmana kadar daha kolay ve güvenilir bir şekilde 3D olarak yazdırabilirsiniz.

Ultimaker S7

Ultimaker S7, yüksek kaliteli parçaları 3B yazdırmayı her zamankinden daha kolay hale getiren en son teknolojimizle doludur.

Bu benzersiz üretim çözümü, meşgul mühendislere ve tasarımcılara tüm gün işlerini en iyi şekilde yapmaya odaklanma özgürlüğü verir. Otomatik malzeme taşıma, hava filtreleme ve filament nem kontrolü ile ofisinizin 3D baskı iş akışını dönüştürün. Ultimaker S5 Pro Bundle, geniş bir malzeme yelpazesiyle zorlu uygulamaların kilidini açmak için üretkenliği, esnekliği ve güveni artırır.

Ultimaker S5 Pro Bundle

Otomatik malzeme işleme, verimli hava filtreleme ve filament nem kontrolü ile kolay, her zaman açık 3D baskının kilidini açın.

Amiral gemisi 3D yazıcımız, daha büyük ölçekte güvenilir çift ekstrüzyon sunar. Test edilmiş, önceden tanımlanmış baskı ayarları sayesinde, gelişmiş polimerler ve kompozit malzemelerden fonksiyonel prototipler, üretim araçları ve güçlü son kullanım parçaları oluşturun. Ultimaker S5 ayrıca 3D baskı deneyiminizi daha basit ve daha kolay hale getirmek için gelişmiş aktif dengeleme, filament akış sensörleri ve sezgisel bir dokunmatik ekrana sahiptir.

Ultimaker S5

Dünya lideri malzeme uyumluluğu, ödüllü dokunmatik arabirim ve filament bitim algılaması ile daha büyük parçaları kolayca 3B yazdırın.

Yeni Ultimaker S3, verimli bir kompakt boyutta yüksek kaliteli, kompozit kullanıma hazır performans sunar. En son teknolojimizle donatılmış, güçlü olduğu kadar kullanımı kolay ve yıkıcı işletmelerin şirket içi 3D baskıyı benimsemeleri için en uygun maliyetli yolu sunuyor.

Ultimaker S3

Kompozit malzeme uyumluluğu ve ödüllü bir dokunmatik arayüz ile masanıza kolay, profesyonel 3D baskının gücünü ekleyin.

Kesintisiz bir 3D baskı iş akışı burada başlar. Ağ oluşturma özellikleri ve yeni dokunmatik ekranı ile Ultimaker 2+ Connect, basit uygulamalar için tek ekstrüzyon sunar.

Ultimaker 2+ Connect

Yeni dokunmatik ekran ve uzaktan yazdırma özellikleriyle kolay ve sorunsuz 3D baskı dünyamıza ilk adımınızı atın.

bottom of page