top of page

Ultimaker S5

Dünya lideri malzeme uyumluluğu, ödüllü dokunmatik arabirim ve filament bitim algılaması ile daha büyük parçaları kolayca 3B yazdırın.

Ultimaker S5

Amiral gemisi 3D yazıcımız, daha büyük ölçekte güvenilir çift ekstrüzyon sunar. Test edilmiş, önceden tanımlanmış baskı ayarları sayesinde, gelişmiş polimerler ve kompozit malzemelerden fonksiyonel prototipler, üretim araçları ve güçlü son kullanım parçaları oluşturun. Ultimaker S5 ayrıca 3D baskı deneyiminizi daha basit ve daha kolay hale getirmek için gelişmiş aktif dengeleme, filament akış sensörleri ve sezgisel bir dokunmatik ekrana sahiptir.

3D baskı hedeflerinizi genişletin

Dünya lideri malzeme uyumluluğu, ödüllü dokunmatik arabirim ve filament bitim algılaması ile daha büyük parçaları kolayca 3B yazdırın.

Güvenilir 3D baskı – geniş ölçekte

* Kompozite hazır ikili ekstrüzyon
* 330 x 240 x 300 mm yapı hacmi
* Gelişmiş otomatik yatak dengeleme
* 200'den fazla malzeme ile uyumluMetal 3D baskıya yükseltin

%90'a kadar daha ucuz çelik parçalarArtık Ultimaker S5 Pro Bundle'ı metal baskı makinesine dönüştürebilirsiniz. Ultimaker Metal Genişletme Kiti, yeni bir paslanmaz çelik uygulama yelpazesini keşfetmeyi daha kolay, daha verimli ve daha uygun fiyatlı hale getiren basit bir iş akışının kilidini açar.

İş akışınızı dönüştürmek için 3 kolay adım


1. Modelinizi hazırlayın

CAD'den içe aktarın, malzemenizi seçin, optimize edilmiş ayarlarla dilimleyin ve baskı işinizi uzaktan gönderin - hepsi birkaç tıklamayla.


2. 3B yazdırmayı başlatın

Ultimaker S5 Pro Paketinin gözetimsiz kullanım için güvenilir ve güvenli olduğunu bilerek işinize devam edin.

3. Baskıyı kullan

Dünya lideri malzeme uyumluluğu sayesinde neredeyse tüm mekanik özelliklere sahip prototipler, araçlar ve parçalar oluşturun.

Ultimaker platformuna katılınUltimaker Essentials'a ücretsiz erişim elde edin
Ultimaker Essentials, BT gereksinimlerini karşılarken iş yerinde 3D baskıya başlamak için ihtiyaç duyduğunuz araçları sağlar. Özellikler arasında uzaktan yazıcı yönetimi, üretici yazılımı güvenlik duvarları, doğrulanmış eklentiler ve doğrudan destek bulunur.


bottom of page