top of page

Ultimaker S5 Pro Bundle

Otomatik malzeme işleme, verimli hava filtreleme ve filament nem kontrolü ile kolay, her zaman açık 3D baskının kilidini açın.

Ultimaker S5 Pro Bundle

Bu benzersiz üretim çözümü, meşgul mühendislere ve tasarımcılara tüm gün işlerini en iyi şekilde yapmaya odaklanma özgürlüğü verir. Otomatik malzeme taşıma, hava filtreleme ve filament nem kontrolü ile ofisinizin 3D baskı iş akışını dönüştürün. Ultimaker S5 Pro Bundle, geniş bir malzeme yelpazesiyle zorlu uygulamaların kilidini açmak için üretkenliği, esnekliği ve güveni artırır.

7/24 kapasite.

Her zaman açık üretkenlik

* Kompozite hazır ikili ekstrüzyon
* 6 makara için nem kontrollü depolama
* Ultra ince parçacıkların %95'e kadarını filtreler
* 90'dan fazla malzeme ile uyumlu


Metal 3D baskıya yükseltin

%90'a kadar daha ucuz çelik parçalarArtık Ultimaker S5 Pro Bundle'ı metal baskı makinesine dönüştürebilirsiniz. Ultimaker Metal Genişletme Kiti, yeni bir paslanmaz çelik uygulama yelpazesini keşfetmeyi daha kolay, daha verimli ve daha uygun fiyatlı hale getiren basit bir iş akışının kilidini açar.

İş akışınızı dönüştürmek için 3 kolay adım


1. Modelinizi hazırlayın

CAD'den içe aktarın, malzemenizi seçin, optimize edilmiş ayarlarla dilimleyin ve baskı işinizi uzaktan gönderin - hepsi birkaç tıklamayla.


2. 3B yazdırmayı başlatın

Ultimaker S5 Pro Paketinin gözetimsiz kullanım için güvenilir ve güvenli olduğunu bilerek işinize devam edin.

3. Baskıyı kullan

Dünya lideri malzeme uyumluluğu sayesinde neredeyse tüm mekanik özelliklere sahip prototipler, araçlar ve parçalar oluşturun.

Ultimaker platformuna katılınUltimaker Essentials'a ücretsiz erişim elde edin
Ultimaker Essentials, BT gereksinimlerini karşılarken iş yerinde 3D baskıya başlamak için ihtiyaç duyduğunuz araçları sağlar. Özellikler arasında uzaktan yazıcı yönetimi, üretici yazılımı güvenlik duvarları, doğrulanmış eklentiler ve doğrudan destek bulunur.

bottom of page