top of page

HP Z2 Tower G9

5F828ES

Güç yanlısı. Bugün ve yarın

Profesyonel iş akışınız için yepyeni bir performans düzeyini deneyimleyin. Z2 Tower, hızlı işleme, simülasyon ve şimdi gerçek zamanlı ışın izleme için çok iş parçacıklı uygulamaları sorunsuz bir şekilde çalıştıracak şekilde tasarlanmıştır. Ve talepleriniz değiştiğinde, yükseltmek için etkileyici bir genişletilebilirliğe sahipsiniz.


Power Supply

HP Z2 TWR G9 700W RCTO Chassis

İşletim Sistemi

Windows 11 Pro 64

İşlemci

Intel® Core™ i7-13700 (2.1GHz P-Core base frequency, 1.5GHz E-Core base frequency, up to 4.1Ghz E-Core base frequency, up to 5.1Ghz E-Core base frequency,30MB L3 cache, 8 P-cores and 8 E-cores, 24 threads)

Ram

16GB (1x16GB) DDR5 4800 UDIMM NECC Memory

Ekran Kartı

No Integrated Graphics

Disk

HP 512GB PCIe-4x4 2280 Value M.2 Solid State Drive + 1TB 7200RPM SATA 3.5in WKS

Klavye - Mouse

HP USB 320K Keyboard + HP Wired 320M Mouse

Optik Sürücü

9.5mm SuperMulti DVDRW

Kart Okuyucu

HP SD Card Reader

Garanti

3/3/3 (material/labor/onsite) (HP 3 Year Active Care NBD Onsite WS HW Support) Garanti


Giriş seviyesi iş istasyonu gücü için yeni ölçütünüz

Yoğun çok iş parçacıklı uygulamalarda profesyonel grafiklerin ve K-Serisi dahil bir Intel® Core™ işlemcinin gücünü açığa çıkarın. Sıfır kısıtlama için tasarlanmıştır, böylece aşırı ısınma veya yavaşlama olmadan görüntü oluşturabilir, simüle edebilir ve hatta gerçek zamanlı ışın izleme yapabilirsiniz.

Genişletmek için tasarlandı.

Grafikleri yükseltmeniz mi gerekiyor? Belleği veya depolamayı artırman mı gerek? Özel PCIe kartlarımu eklemek istersin? Genişletme alanı ve araçsız erişim sayesinde, ihtiyaçlarınız değiştikçe bileşenleri kolayca yükseltebilir ve ekleyebilirsiniz. Bu yıllarca sürecek bir yatırımdır.

Sektör lideri güvenlik. Güvenebileceğiniz güvenilirlik

Dayanmak üzere tasarlanmış bir bilgisayarla içiniz rahat olsun. Z2 Tower, 360.000 saatlik sıkı testlerden, askeri standart testlerden geçer ve profesyonel uygulamalar için onaylanmıştır. Ve HP Wolf İş Güvenliği ile işletim sisteminin altında, içinde ve üstünde korunur.

bottom of page