top of page

HP Z2 G9 Mini

5F170EA

Dünyanın en güçlü mini iş istasyonu. Şimdi daha da güçlü.

İnanılmaz derecede küçük bir bilgisayarda inanılmaz derecede yüksek performans elde edin. Masanıza veya monitörünüzün arkasına kolayca sığar, böylece değerli ofis alanınızı kaybetmeden 3D projeleri gerçekleştirebilirsiniz. Ve şık yeni görünümüyle, ev veya ofis gibi modern iş yeri için mükemmel bir seçimdir.

İşlemci

Intel® Core i9-13900 Processor (2 GHz base, 24 cores)

Bellek

32GB (2x16GB) DDR5 5600 SODIMM NECC Memory

HDD

Z Turbo 1TB PCIe-4x4 2280 TLC M.2 Solid State Drive-

Ekran Kartı

 NVIDIA RTX A2000 12 GB GDDR6 4mDP GFX

Optik Sürücü / Wi-Fi

-

İşletim Sistemi

Win11p64HighEnd

Klavye - Mouse

HP USB 320K Keyboard - Mouse HP 320M WRD

Garanti

3 Yıl Yerinde Garanti


Eşsiz Z mini gücü

Bu kadar şık ve küçük bir bilgisayarda asla mümkün olmadığını düşündüğünüz iş akışlarının üstesinden gelin. Şimdi sorunsuz tasarım, işleme ve simülasyon için K-Serisi de dahil olmak üzere Intel® Core™ işlemcilerle birleştirilmiş bir Z2 Mini'de standart düşük profilli NVIDIA® RTX grafikleri elde edin.

Her yere sığar

İster bir ofiste ister evinizde çalışıyor olun, ideal çalışma alanınızı yaratın. Çok yönlü, çağdaş bir tasarımla gururla masanızın üzerine koyun, monitörünüzün arkasına monte edin, masanızın altına takın veya veri merkezinizde rafa monte edin, hatta ofise gidip gelirken yanınıza alın.

Gelişmek için tasarlandı

Z2 Mini, iş akışınızla gelişmeye hazır. Yeni kayar tasarım, standart boyutlu bileşenlere aletsiz iç erişim sağlar, böylece grafikleri ve belleği kolayca değiştirebilirsiniz. Çok sayıda yerleşik G/Ç ile temel çevre birimlerine kolayca bağlanın.

bottom of page