top of page

HP Z2 Tower G9

5F163EA

Güç yanlısı. Bugün ve yarın

Profesyonel iş akışınız için yepyeni bir performans düzeyini deneyimleyin. Z2 Tower, hızlı işleme, simülasyon ve şimdi gerçek zamanlı ışın izleme için çok iş parçacıklı uygulamaları sorunsuz bir şekilde çalıştıracak şekilde tasarlanmıştır. Ve talepleriniz değiştiğinde, yükseltmek için etkileyici bir genişletilebilirliğe sahipsiniz.


İşlemci

Intel® Core i7-13700 Processor (2.10 GHz base, 30 MB Smart Cache, 16 cores)

Bellek

16GB (1x16GB) DDR5 4800 UDIMM NECC Memory

HDD

Z Turbo 512GB PCIe-4x4 2280 TLC M.2 Solid State Drive

Ekran Kartı

-

Optik Sürücü / Wi-Fi

-

İşletim Sistemi

Windows 11 Pro 64

Klavye - Mouse

HP USB 320K Keyboard - Mouse HP 320M WRD

Kart Okuyucu/Flex Port

HP SD Card Reader

Power Supply

700W power 

Garanti

3 Yıl Yerinde Garanti


Giriş seviyesi iş istasyonu gücü için yeni ölçütünüz

Yoğun çok iş parçacıklı uygulamalarda profesyonel grafiklerin ve K-Serisi dahil bir Intel® Core™ işlemcinin gücünü açığa çıkarın. Sıfır kısıtlama için tasarlanmıştır, böylece aşırı ısınma veya yavaşlama olmadan görüntü oluşturabilir, simüle edebilir ve hatta gerçek zamanlı ışın izleme yapabilirsiniz.

Genişletmek için tasarlandı.

Grafikleri yükseltmeniz mi gerekiyor? Belleği veya depolamayı artırman mı gerek? Özel PCIe kartlarımu eklemek istersin? Genişletme alanı ve araçsız erişim sayesinde, ihtiyaçlarınız değiştikçe bileşenleri kolayca yükseltebilir ve ekleyebilirsiniz. Bu yıllarca sürecek bir yatırımdır.

Sektör lideri güvenlik. Güvenebileceğiniz güvenilirlik

Dayanmak üzere tasarlanmış bir bilgisayarla içiniz rahat olsun. Z2 Tower, 360.000 saatlik sıkı testlerden, askeri standart testlerden geçer ve profesyonel uygulamalar için onaylanmıştır. Ve HP Wolf İş Güvenliği ile işletim sisteminin altında, içinde ve üstünde korunur.

bottom of page