top of page

HP Z8 G5

5E1G1ES

Dünyanın en güçlü masaüstü iş istasyonu

Dünyamızı yeniden tasarlayanları desteklemek için üstün güç. En karmaşık simülasyonları çalıştıracak ve büyük miktarda veriyi işleyecek kapasitede bir iş istasyonuna ihtiyaç duyduğunuzda HP Z8 sizi hayal kırıklığına uğratmaz.


İşlemci

Intel Xeon 2x5418Y 24 cores 185W CPU

Bellek

64GB (4x16GB) DDR5 4800 DIMM ECC 

HDD

Z Turbo 1TB PCIe-4x4 2280 SED OPAL2 TLC M.2

Ekran Kartı

-

Optik Sürücü / Wi-Fi

 

İşletim Sistemi

Windows 11 Pro 64 for Workstations 6 Cores Plus

Klavye - Mouse

 

Power Supply

HP Z8 TWR Base Unit G5 1700W 200V/10A RCTO

Garanti

HP 3 year Onsite Care Workstation 


Olağanüstü güç

piyasadaki en yüksek bellek kapasitesi sayesinde 3D simülasyonları anında çalıştırın ve 8K videoları gerçek zamanlı olarak kurgulayın. ANSYS veya After Effects gibi güçlü yazılımlar için onaylanan özelliklerle daha kısa sürede daha iyi işler sunmaya hazırlanabilirsiniz

Sektörde lider tasarım ve akustik

Z8, her yönüyle bir mühendislik harikasıdır. Modern dış yüzeyi, temiz, modüler iç donanıma aletsiz erişim olanağı sağlar. Sisteme stratejik olarak yerleştirilmiş havalandırma delikleri ve kanallar son derece sessiz bir performans için hava akışını kolaylaştırır.

Dünyanın en güvenilir iş istasyonları

Gelişmiş güvenlik özellikleri her Z8 modelinde standarttır. HP Client Security Suite ve müdahale algılama özelliğiyle sektördeki kendi kendini onaran ilk BIOS yazılımı olan HP Sure Start gibi güvenlik yazılımları ile aygıtınızın, kimlik bilgilerinizin ve verilerinizin korunduğundan emin olabilirsiniz.

bottom of page