Biz Sizi Arayalım

Baskı ve Tarama Çözümleri

Cadbim, Türkiye’deki Büyük Format Yazıcılar, Sarf Malzemeleri ve Servis hizmetlerinin en deneyimli tedarikçilerindendir.

Alanında dünyanın en önemli üreticilerinden biri olan Hewlett Packard (HP) markasının Gold statüsünde bir iş ortağı olarak envanterindeki çok çeşitli yazıcılarıyla Cadbim, baskı işinizi büyütmenize yardımcı olacak bilgi ve deneyime sahiptir.

HP DesignJet geniş format ofis yazıcıları

Otomatik baskı malzemesi rulosu hizalama ve doğru baskı önizlemesi gibi araçlarla iş akışlarını standartlaştırırken siyah-beyaz CAD çizimlerinden renkli sunumlara kadar farklı uygulamalar basabilen bu yazıcılar bireysel veya çok kullanıcılı ortamlar için idealdir.

HP DesignJet geniş format üretim yazıcıları

Hızlı baskı hızları sunan pazar lideri teknoloji sayesinde işlerinizi rekor sürelerde teslim edin. AEC, CAD çizimleri ve yüksek kaliteli fotoğraflar, satış noktası uygulamaları, posterler, tuval üzerine uygulamalar, arkadan aydınlatmalı uygulamalar, afişler ve etkinlikler için grafikler üretin.

HP DesignJet yüksek etkili grafik yazıcılar

Satış noktası işaretlerinden afiş, GIS uygulamaları, sunumlar, fotoğraflar, tuval üzerine uygulamalar veya arkadan aydınlatmalı uygulamalara kadar ürettiğiniz her şeyde tutarlı, üstün kalite ve etkin çalışma elde edin.

HP DesignJet profesyonel fotoğraf stüdyosu kalitesinde yazıcılar

Konsept ve sözleşme provalarının yanı sıra güzel sanat baskıları üretirken ve fotoğraflarınızı büyütürken profesyonel fotoğraf stüdyosu ve sanat galerisi kalitesi elde edin. Geniş bir renk gamı sunan HP DesignJet geniş format fotoğraf yazıcısı sayesinde küçük ayrıntıları en dikkatli sanatseverlerin bile beğeneceği ince ayrıntıları kendinizden emin bir şekilde sunabilirsiniz.