top of page

V-Ray for Unreal

V-Ray sahnelerini gerçek zamanlı hale getirmenin ve ışın izlemeli görüntüleri doğrudan Unreal'dan oluşturmanın en hızlı yolu.

Unreal için V-Ray 5

Unreal'da V-Ray'in gücünü elde edin.

V-Ray sahnelerinizi gerçek zamanlı olarak keşfedin. Light baking için yüksek kaliteli ışık haritaları ve fotogerçekçi, ışın izlemeli görüntüler ve animasyonlar oluşturun. Hepsi Unreal için V-Ray ile.

V-Ray sahnelerinizi Unreal'a taşımanın hızlı ve kolay yolu.

V-Ray sahnelerinizi Epic Games'in popüler oyun motoruna getirmenin en iyi yolunu arıyorsanız, V-Ray for Unreal tam size göre. V-Ray'i ve en sevdiğiniz 3B uygulamayı (3ds Max, Maya, SketchUp) kullanarak sahnenizi oluşturun ve işiniz bittiğinde dışa aktarın. Ardından, dosyayı gerçek zamanlı, sanal gerçeklik ve daha fazlasıyla keşfetmek için Unreal'a aktarın.

Malzemelerin ve ışıkların akıllı çevirisi.

Bir sahneyi içe aktardığınızda, V-Ray for Unreal, V-Ray ışıklarını ve malzemelerini otomatik olarak Unreal Engine'deki gerçek zamanlı eşdeğerlerine dönüştürür. Daha sonra tanıdık V-Ray kontrollerini kullanarak bunları Unreal Editor'da düzenleyebilirsiniz. Dahası, V-Ray for Unreal, orijinal V-Ray malzemelerinizin kaydını tutar ve bunları her oluşturduğunuzda kullanır.

Light Baking, V-Ray ile daha hızlı ve daha iyidir.

V-Ray for Unreal, render işlemini birden fazla makineye dağıtarak yüksek kaliteli ışık haritalarını çok kısa sürede işleyebilir. Mevcut tüm donanımınızdan yararlanmak için CPU'lar ve NVIDIA GPU'lar üzerinde görüntü oluşturabilirsiniz. Talep üzerine kolay işleme için Chaos Cloud hizmetini de kullanabilirsiniz. Light baking yoğun bellek gerektirdiğinden, V-Ray aynı zamanda sahnenizi dışa aktarmanız ve Unreal'ı açmadan veya makinenizi bağlamadan herhangi bir yerde işlemeniz için kolay bir yol sağlar. 
Yararlı light baking ön ayarlarına ek olarak, Unreal için V-Ray 5 artık ışık haritaları oluştururken daha da fazla kontrol için ayarlarınızı özelleştirmenizi sağlıyor.

Unreal'dan ışın izlemeli V-Ray oluşturma.

V-Ray'in ünlü kalitesiyle doğrudan Unreal'dan fotogerçekçi ışın izlemeli görüntüler ve animasyonlar oluşturun.
Unreal için V-Ray 5'te, işlemelerinizi doğrudan V-Ray Frame Buffer'da ince ayar yapabilir ve bitirebilirsiniz. Ayrı bir uygulamaya gitmeden katmanları birleştirin ve renk düzeltmeleri yapın. 

bottom of page