top of page

V-Ray for SketchUp

Projelerinizi olağanüstü gerçekçilikle hayata geçirmenize yardımcı olan, Sketchup için hızlı ve kullanımı kolay, bütünleşik işleme yazılımı.

SketchUp için V-Ray 6

Her şeyi yapan render motoru.SketchUp render için nihai çözüm.

V-Ray® for SketchUp, tümü SketchUp'ta olmak üzere gerçek zamanlı ve fotogerçekçi render özelliklerini birleştiren bir 3B işleme yazılımıdır. Yeni başlayanlardan profesyonellere, Chaos® V-Ray çarpıcı mimari render'lar ve animasyonlar oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahiptir.

SketchUp'ta işleme için neden V-Ray'i seçmelisiniz?


V-Ray ve Enscape uyumluluğu.

Artık gerçek zamanlı Enscape sahnelerinizi doğrudan V-Ray'de açarak çalışmanızı mümkün olan en yüksek fotogerçekçilik düzeyine taşımak üzere geliştirmeye devam edebilirsiniz. Departmanınız artık uçtan uca hızlı ve kolay bir tasarım süreci yaşayabilir.


Tasarımlarınızı gerçek zamanlı olarak görün.

SketchUp tasarımlarınızı gerçek zamanlı olarak görmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Artık V-Ray Vision ile SketchUp'ta çalışırken tasarımlarınızı gerçek zamanlı olarak görselleştirebilirsiniz. Modelinizin etrafında hareket edin, malzemeleri uygulayın, ışıkları ve kameraları kurun - hepsi sahnenizin canlı ve gerçek zamanlı görünümünde. Ayrıca, V-Ray Vision sonucunuzu başkalarının SketchUp'ta yaptığınız gibi deneyimlemesi için paketleyebilirsiniz.


Fotogerçekçi renderlar oluşturun.

Gerçeğe yakın ışıklar, kameralar ve malzemelerle V-Ray ile görselleştirme olabildiğince gerçektir. Herhangi bir proje için tam olarak nasıl görüneceğini görebilirsiniz. Gerçek şeye inşa edilmeden önce gelebileceğiniz kadar yakındır.


Sahnelerinize hayat verin.

Yüksek kaliteli mobilya, aksesuar, bitki örtüsü ve insan modelleri dahil olmak üzere özenle seçilmiş akıllı varlık koleksiyonumuzu kullanın ve projenizi yalnızca birkaç tıklamayla sahneye koyun. Yepyeni Chaos Cosmos varlık tarayıcısı, işlemeye hazır 3B içeriği doğrudan SketchUp sahnenize kolayca bırakmanıza olanak tanır.


Bir sonraki projenizde avantajlı bir başlangıç ​​yapın.

V-Ray, herhangi bir sahneye uygulayabileceğiniz ve kapsamlı bir video eğitimleri kitaplığına , ücretsiz teknik desteğe ve yardımcı forumlara erişebileceğiniz yüzlerce işlemeye hazır malzemeyle birlikte gelir . V-Ray, kolayca bulunabilen topluluk tarafından oluşturulmuş içerik dünyasıyla en büyük görselleştirme topluluklarından birine sahiptir.


V-Ray, SketchUp'ın nihai gücüdür.

V-Ray ve SketchUp mükemmel bir ekip. SketchUp, mimarlık ve tasarım için dünyanın en yaygın kullanılan 3B modelleme yazılımıdır. Ve V-Ray, mimari görselleştirme için dünyanın 1 numaralı işleme yazılımıdır . İkisi bir arada, tasarımlarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için mükemmel bir kombinasyon.


bottom of page