top of page

V-Ray for Rhino

Mimari, otomotiv ve ürün tasarımı iş akışları için temel işleme yazılımı.

Rhino için V-Ray 6

Her şeyi yapan render motoru.

Rhino ve Grasshopper için hepsi bir arada görselleştirme çözümü .

V-Ray® for Rhino, gerçek zamanlı ve fotoğraf gerçekliğinde işlemeyi eksiksiz bir görselleştirme araçları paketinde birleştiren bir 3B render yazılımıdır. Mimariden ürün tasarımına, bir sonraki tasarım projenizi hayata geçirmek için ihtiyacınız olan her şey.

Rhino'da işleme için neden V-Ray'i seçmelisiniz?


V-Ray ve Enscape uyumluluğu. 

Artık gerçek zamanlı Enscape sahnelerinizi doğrudan V-Ray'de açarak çalışmanızı mümkün olan en yüksek fotogerçekçilik düzeyine taşımak üzere geliştirmeye devam edebilirsiniz. Departmanınız artık uçtan uca hızlı ve kolay bir tasarım süreci yaşayabilir.  

,

Gerçek zamanlı olarak görselleştirin.

V-Ray Vision, modelinizi oluştururken, malzemeleri uygularken ve Rhino ve Grasshopper tasarımlarınızı aydınlatırken size canlı, gerçek zamanlı bir görünüm sunar. Artık tasarlarken herhangi bir projeyi gerçek zamanlı olarak görselleştirebilirsiniz. Ayrıca V-Ray Vision sonucunuzu, tıpkı Rhino'da yaptığınız gibi başkalarının da deneyimlemesi için paketleyebilirsiniz.


Render ötesine geçin.

Ekstra bir uygulamaya ihtiyaç duymadan işlemelerinize ince ayar yapmanızı ve tamamlamanızı sağlayan yepyeni araçlarla tanışın. Yeni V-Ray Frame Buffer'da bileşik render katmanları oluşturun, renk düzeltmeleri yapın ve aydınlatmayı anında ayarlayın.

Tasarımlarınızı sınıf atlatın.

Yüksek kaliteli bitki, insan, araç ve mobilya modelleri dahil olmak üzere akıllı varlıklar koleksiyonundan seçim yapın ve projenize gerçek dünya bağlamı kazandırın. Yepyeni Chaos® Cosmos varlık tarayıcısı, işlemeye hazır 3D içeriği kolayca Rhino sahnenize yerleştirmenizi sağlar.

Kusursuz Grasshopper entegrasyonu.

Parametrik tasarımlarınızı anında görselleştirin. V-Ray for Grasshopper, V-Ray for Rhino ile birlikte gelir ve V-Ray geometrisini, aydınlatmayı, malzemeleri, işlemeyi ve animasyonu desteklemek için bir dizi düğüm içerir.


Yenilikleri görün.

Rhino için V-Ray 6 — Her şeyi işleyin.
V-Ray 6, meslektaşlarınız ve müşterilerinizle işbirliği yapmak için güçlü yeni yollardan yararlanmanızı sağlar. Şimdi, V-Ray'in içine bir Enscape sahnesi getirin ve onu fotogerçekçiliğe taşıyın. Chaos Cloud Collaboration ile işinizi paylaşın ve geri bildirim alın. Yeni prosedürel bulut sistemi ile özel bulutlar ekleyin ve nefes kesici zaman geçişleri oluşturun. Yalnızca birkaç tıklamayla daha karmaşık ve daha gerçekçi malzemeler oluşturun. Ve dahası.

bottom of page