top of page

V-Ray for Revit

Mimarlar için dünyanın en iyi BIM uygulamasıyla sorunsuz bir şekilde entegre edilmiş profesyonel işleme.

Revit için V-Ray 6

Her şeyi yapan render motoru.

Revit için hepsi bir arada görselleştirme çözümü.

Revit mimari işleme yazılımı için V-Ray® fotogerçekçi kalitesiyle ünlüdür. Derin entegrasyon, Revit'ten ayrılmadan çalışabilmenizi sağlar ve yenilikçi araçlar, orijinal BIM verilerinizi değiştirmeden gelişmiş görselleştirme teknikleri sağlar. Chaos® V-Ray, erken maketlerden nihai tasarıma kadar, Revit projelerinizi görselleştirmek için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahiptir.

Revit'te işleme için neden V-Ray'i seçmelisiniz?


Gerçek zamanlı tasarımları fotogerçekçiliğe taşıyın.

Artık gerçek zamanlı Enscape malzemelerinizi ve 3D varlıklarınızı V-Ray'e aktarabilir ve onları fotogerçekçiliğin en üst düzeyine çıkarabilirsiniz . Görselleştirme iş akışınızı birleştirin ve tasarım ekibinizle daha önce hiç olmadığı kadar işbirliği yapın.


Olabildiğince gerçek hale getirmek.

Projenizin tam olarak nasıl görüneceğini görün. Gerçeğe yakın ışıklar, kameralar ve malzemelerle, V-Ray ile Revit oluşturma olabildiğince gerçektir. Gerçek şeye inşa edilmeden önce gelebileceğiniz kadar yakın.

Modellerinize hayat verin.

Projenizi hayata geçirmek için ayrıntılı mobilya, ağaç, araba ve insan modelleri dahil olmak üzere bir dizi yüksek kaliteli malzeme ve 3B varlık arasından seçim yapın. Yepyeni Chaos Cosmos varlık tarayıcısı, işlemeye hazır içeriği doğrudan Revit modelinize kolayca yerleştirmenizi sağlar.

V-Ray ve Revit mükemmel bir ekip.

Revit, mimarlık ve tasarım için dünyanın en yaygın kullanılan BIM yazılımıdır. Ve V-Ray, mimari görselleştirme için dünyanın 1 numaralı işleme yazılımıdır . İkisi bir arada, tasarımlarınızı ve sunumlarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için mükemmel bir kombinasyondur.


bottom of page