top of page

V-Ray for Maya

Film, TV, VR ve daha fazlasında birinci sınıf animasyon ve VFX için gişe rekorları kıran CPU ve GPU oluşturma.

Animasyon ve görsel efektler için dünyanın en eksiksiz işleme yazılımı.

Hızlı ve esnek bir oluşturucuya ihtiyaç duyan 3B sanatçılar için, Chaos® V-Ray® hız için üretildi ve üretim için tasarlandı. Proje ne olursa olsun, V-Ray en önemli olduğu anda teslim eder.Emmy ve Akademi Ödüllü işleme teknolojisi.

V-Ray, üretimi kanıtlanmıştır. On yılı aşkın bir süredir, dünyanın önde gelen stüdyoları, 400'den fazla televizyon dizisini ve uzun metrajlı filmi işlemek için V-Ray'i kullandı. 2017'de V-Ray'in ışın izleme teknolojisi, fotogerçekçi görsel efektlere katkılarından dolayı Bilim Teknolojileri Akademisi Ödülü aldı. 2021'de V-Ray, tamamen ışın izlemeli işleme kullanımını ilerlettiği için Mühendislik Emmy Ödülü'ne layık görüldü.,Her ölçekte yüksek güçlü render.

Birden çok CPU, GPU veya her ikisinde ölçeklenen üretim render ile donanımınızın tüm avantajlarından yararlanın . Dağıtılmış render ile tek bir görüntüyü birden çok makinede bile oluşturabilirsiniz.


İşlem hattınızla sorunsuz entegrasyon.

V-Ray, Maya ve stüdyonuzla sorunsuz bir şekilde çalışır. Buna MASH, Bifrost-USD, MayaUSD ve Golaem, Massive, Ornatrix, Chaos Phoenix, Yeti ve daha fazlası dahil olmak üzere en sevdiğiniz Maya eklentileri için destek dahildir. Maya için V-Ray ayrıca ACEScg, Alembic, OpenVDB ve OpenColorIO endüstri standartlarıyla da uyumludur.


Dağıtımı ve özelleştirmesi kolaydır.

V-Ray'in herhangi bir Windows, macOS veya Linux ağına kurulumu kolaydır ve aralarından seçim yapabileceğiniz esnek lisanslama seçenekleri sunar. Birlikte verilen Bağımsız V-Ray, sahneleri doğrudan başsız render-farm düğümleri için mükemmel olan V-Ray ile işler. 
Maya için V-Ray ayrıca işleme iş akışınızı özelleştirmek için iki yazılım geliştirme kiti içerir. Örneğin, V-Ray SDK (C++) ile özel gölgelendiriciler yazabilir veya V-Ray Uygulama SDK'sı (Python) ile özel ardışık düzen araçları oluşturabilirsiniz.


Yenilikleri görün.

Maya için V-Ray 6 — sınırsız yaratın.

Ekstra bellek maliyeti olmadan çarpıcı yakın plan çekimler için karmaşık geometrik yüzeyler oluşturun. Kolaylıkla ortamlarınız için özel gökyüzü oluşturun. Ürün tasarımınızı ve HDRI renderlerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın. Projelerinizi buluta taşıyarak inceleme ve onay işlemlerini hızlandırın. Daha da hızlı işleme için sahnelerinizi optimize edecek verileri alın. Bir dizi iş akışı ve performans geliştirmesiyle yaratıcı zamanınızı boşaltın. Ve dahası. 


bottom of page