top of page

V-Ray for Houdini

Prosedürel iş akışları için güçlü CPU ve GPU oluşturma.

Houdini için V-Ray 6

VFX sanatçıları için süper hızlı prodüksiyon oluşturma.

Prosedürel efektler için nihai 3B oluşturma yazılımı.

V-Ray® for Houdini, üst düzey VFX ve animasyon için üretimde kanıtlanmış bir CPU ve GPU işleme yazılımıdır. Sanatçıların harika görünen prosedürel efektler oluşturmak için ihtiyaç duyduğu tüm araçlarla birlikte gelir. Houdini'ye sorunsuz bir şekilde entegre edilerek, Houdini ile diğer DCC uygulamaları arasında sorunsuz sahne alışverişi ve yinelemeler sağlar.

Emmy ve Akademi Ödüllü ışın izleme teknolojisi.

V-Ray'in performansı üretimle kanıtlanmıştır. Dünyanın önde gelen stüdyoları tarafından 300'den fazla televizyon dizisi ve uzun metrajlı film oluşturmak için kullanılmıştır. 2017'de V-Ray, fotogerçekçi görsel efektlere katkılarından dolayı Bilim Teknolojileri Akademisi Ödülü aldı. 2021'de V-Ray, tamamen ışın izlemeli işleme kullanımını ilerlettiği için Mühendislik Emmy Ödülü'ne layık görüldü.

Sıkı teslim tarihlerini karşılamanıza yardımcı olmak için hızlı ve ölçeklenebilir.

V-Ray'in uyarlanabilir ışın izleme özelliği, üstün hız ve ölçeklenebilirlik için yüksek düzeyde optimize edilmiştir. Birden çok CPU, & GPU veya her ikisinde birden fazla donanım oluşturma özelliğinizden tam olarak yararlanabilirsiniz . V-Ray'in dağıtılmış oluşturma özelliği ile tek bir görüntüyü birden çok makinede oluşturabilirsiniz.

Sorunsuz bir iş akışı için akıllı entegrasyon.

V-Ray, Houdini ile sorunsuz bir şekilde çalışır ve diğer DCC uygulamalarıyla sorunsuz sahne alışverişi sağlar. Houdini için V-Ray; USD, ACEScg, Alembic, OpenVDB ve OpenColorIO gibi endüstri standartlarıyla uyumludur.

Hayal edilebilecek her şeyi render etmek için yaratıcı kontrol.

İş için doğru araçlarla projelerinizi hayata geçirin. V-Ray sizi eksiksiz bir ışıklandırma, gölgeleme ve işleme araçları seti ile donatır. Mevcut en tam özellikli 3B oluşturma yazılımıdır.

Gelişmiş hacimsel işleme

Hacimsel işleme için Faz İşlevi olarak da bilinen anizotropik saçılma desteğiyle bulutlar, duman ve daha fazlası gibi daha gerçekçi hacimsel efektler oluşturun. Hacimsel Geometri modunu kullanmadan Cryptomatte öğelerini dışa aktarmaya yönelik yeni seçenekle hacimsel ölçümler için kolayca maskeler oluşturun.

Chaos Cosmos

Ücretsiz yüksek kaliteli V-Ray içeriği kitaplığımız Chaos Cosmos ile sahnelerinize hayat verin. Yüksek çözünürlüklü materyallerden oluşan koleksiyonu, güzel HDR ortamları ve bitkiler, ağaçlar, çalılar ve daha fazlası gibi işlemeye hazır 3B modelleri ile Chaos Cosmos , bir sonraki projeniz için harika bir kaynaktır.,

Prosedürel Bulutlar
HDRI kitaplıklarında saatlerce gezinmeden ortamınız için doğru bulutları özelleştirin. V-Ray Sun and Sky'ın yeni prosedürel bulut sistemi, mükemmel görünümü elde etmenize ve basit ve bellek açısından verimli bir şekilde etkileyici zaman aralıkları için bulutlarınızı canlandırmanıza yardımcı olur.

Okyanus oluşturmaHoudini'nin okyanus araçları için yerel destekle mükemmel okyanus dalgalarını yaratın. Her zamankinden daha fazla kontrolle, Houdini'nin okyanuslarını doku pişirmeye gerek kalmadan daha hızlı hale getirebilirsiniz.

bottom of page