top of page

V-Ray for Cinema 4D

Cinema 4D sanatçıları ve tasarımcıları için profesyonel 3D işleme yazılımı.

Cinema 4D için V-Ray 6

En cesur fikirlerinizi hayata geçirin.

Cinema 4D sanatçıları ve tasarımcıları için profesyonel 3D render yazılımı.

Cinema 4D için V-Ray®, Cinema 4D sanatçılarının ve tasarımcılarının ellerine fotogerçekçi 3D render için endüstri standardı teknolojiyi sunar. Akıllı araçları ve güçlü render yetenekleriyle, Chaos V-Ray'in hız ve yaratıcı kontrol kombinasyonu her proje için mükemmeldir.

Fikirleri hayata geçirin
V-Ray'in eksiksiz aydınlatma, gölgeleme, Emmy ve Akademi Ödüllü işleme araçları seti ile her türlü fikri hayata geçirebilirsiniz.
Hepsinin üstesinden gelmek için tasarlandı
Büyük miktarda geometri ve binlerce ışık içeren sahneler dahil en büyük projelerinizi gerçekleştirmek için tasarlandı.
İşi kolaylıkla halledin
Sanatçı dostu araçlar ve sezgisel bir arayüz, daha akıllıca çalışmanıza yardımcı olarak işi tamamlamanızı kolaylaştırır.
Hızlı Render
V-Ray'in GPU ve CPU render yetenekleri, herhangi bir prodüksiyona hız artışı sağlar. Hızlı etkileşimli render ile, sahnenizdeki değişikliklerin anında işlendiğini göreceksiniz.
Ölçeklendirmeye hazır
V-Ray'in dağıtılmış render özelliği ile yüksek çözünürlüklü görüntüleri işlemek için birden çok bilgisayarın gücünden yararlanın. Ya da Chaos® Cloud'a doğrudan erişimle işlemenizi buluta taşıyın.
Render işleminin ötesine geçin
V-Ray bir oluşturucudan daha fazlasıdır. Güçlü araçları, yaratıcı sürecinizi kesintiye uğratan ayrı uygulamalar olmadan dünyalar ve işlem sonrası görseller oluşturmanıza olanak tanır.

Cinema 4D için V-Ray 6 ile en cesur fikirlerinizi hayata geçirin.  

V-Ray Çıkartma ile herhangi bir yüzeye kolayca çıkartma, etiket ve diğer ayrıntıları ekleyin. Enmesh ile ekstra bellek maliyeti olmadan ayrıntılı geometrik yüzeyler oluşturun veya prosedürel bulutlarla ortamınız için mükemmel gökyüzünü oluşturun. Yeni sonlu mod ile kubbe ışığının boyutunu kontrol edin. Baloncuklar, kıvılcımlar, ateşböcekleri ve daha fazlası gibi parçacıkları işleyin. Endüstri standardı renkli iş akışları için ACEScg kullanın.

bottom of page