top of page

V-Ray for 3ds Max

Mimari, oyunlar, görsel efektler ve sanal gerçeklikte sanatçılar ve tasarımcılar için hızlı fotoğraf gerçekliğinde CPU ve GPU oluşturma.

3ds Max için V-Ray 6

Keşfedilmemiş olanı keşfedin.


Üst düzey görselleştirme ve üretim için dünyanın en eksiksiz 3B oluşturma yazılımı.

3ds Max için V-Ray®, üretimi kanıtlanmış bir işleme yazılımıdır. Çok yönlülüğü ve binlerce ışığa sahip devasa, dinamik sahnelerden görkemli bir natürmorta kadar her türlü projeyi yönetme becerisiyle tanınan bu ürün, 3D endüstrilerindeki sanatçılar ve tasarımcılar için başvurulacak çözümdür.  

3ds Max'te işleme için neden V-Ray'i seçmelisiniz?

Herhangi bir proje için Emmy ve Akademi Ödüllü işleme teknolojisi.


Gerçekten fotogerçekçi görüntüler için, kalite için oluşturulmuş, hız için optimize edilmiş ve ölçeklenmeye hazır bir ışın izleyici istiyorsunuz. V-Ray, CPU ve GPU donanımınızdan en iyi şekilde yararlanırken size yıldırım hızında etkileşimli ve ağır üretim işleme ile çalışma gücü verir .

En zorlu sahnelerinizin üstesinden gelmek için tasarlandı.Şimdiye kadar gördüğünüz en büyük sahneyle çalışırken, sizi yarı yolda bırakmayacak bir oluşturucuya ihtiyacınız var. Milyarlarca çokgen? Binlerce ışık mı? V-Ray her şeyin üstesinden gelebilir. V-Ray ile her şeyi ve her şeyi işleyin. Uyarlanabilir Işıklar, Proxy Nesneleri, Dağıtılmış Oluşturma — ihtiyaç duyduğunuzda üretimde kanıtlanmış özelliklerden oluşan bir cephanelik.

Ayrı bir araca ihtiyaç duymadan renderlarınızı sonradan işleyin.V-Ray, tümü 3ds Max ile entegre olan eksiksiz bir aydınlatma, gölgeleme ve işleme araçları seti ile sizi donatır. Hafif karıştırma ve katmanlı birleştirme özellikli yeniden tasarlanmış V-Ray Çerçeve arabelleği, yalnızca işlemeden daha fazlası için tek bir araç kullanmanız gerektiği anlamına gelir; farklı uygulamalar arasında gidip gelmenize gerek yoktur.

%100 ışın izlemeli bir ortamda gerçek zamanlı etkileşimli deneyimler oluşturun.


Ekstra optimizasyonlara ve dönüşümlere ihtiyaç duymadan fikirlerinizi %100 ışın izlemeli kalitede sunun. Proje değişikliklerini doğrudan 3ds Max'te yapın ve tasarımlarınızı yerinde doğrulayın.

Diğer yazılımlarla sorunsuz çalışın.


V-Ray, en popüler 3ds Max eklentilerinin tümü ile uyumludur — Substance, Forest Pack, Railclone, Ornatrix, Tyflow, Phoenix ve daha fazlası. V-Ray aynı zamanda Alembic, OSL, OpenColorIO ve şimdi de ACEScg gibi açık standartları destekleyen herhangi bir ardışık düzen için mükemmel uyum sağlar.


bottom of page