top of page

Chaos Scans

Karmaşık malzemeler basitleştirildi.
Kaos Taramaları kitaplığı, mükemmel şekilde taranmış ve görüntülenmeye hazır plastikler, metaller, deriler ve araba boyaları gibi 2000'den fazla gerçek dünya malzemesi içerir.

Chaos Scans

Gerçek dünya malzeme taramaları

Neden Chaos Scans?


Fotogerçek malzemeler.

Her Chaos Scans materyali, binlerce görüntü kullanılarak oluşturulur. Aydınlatmaya gerçek dünya tepkisi, ek yeri yok - sonuç genellikle orijinal numuneden ayırt edilemez.

Karmaşık malzemeler basitleştirildi.

Chaos Scans, önceden malzeme oluşturma bilgisi veya referans malzemelerin kullanımını gerektirmez. İstediğiniz taramayı seçin, bir yüzeye bırakın ve işlemeye hazırsınız.

Çok çeşitli.

Araba boyası, plastik, deri, kumaş, folyo ve daha fazlasını içeren çok çeşitli fiziksel malzemeleri işleyin. Artı, gerçek dünyanın en iyi üreticilerinden bazılarıyla birlikte çalıştık, böylece tasarımınızı oluşturmadan önce müşterilerinize kullanacağınız gerçek malzemeyi sunabilirsiniz.

Chaos motorları için üretildi.

Chaos Scans, V-Ray ve Corona ürün portföyünde sorunsuz bir şekilde çalışır. Çalışmanızı en sevdiğiniz içerik oluşturma araçlarına taşımak için tam esnekliğe sahip olurken, tasarım amacınızı korursunuz.
bottom of page