top of page

Chaos Phoneix

Phoenix, sanatçıların ateş, duman, sıvılar, okyanuslar, sis ve daha fazlası gibi gerçekçi sıvı efektleri yaratması için hepsi bir arada bir akışkan dinamiği simülasyon aracıdır.

Chaos Phoenix

3ds Max ve Maya için güçlü, sanatçı dostu simülasyon yazılımı.

Autodesk 3ds Max, Maya, V-Ray ve Corona ile sorunsuz bir şekilde entegre olan çok yönlü dinamik simülatörü.

Chaos® Phoenix; yangın, duman, sıvılar, alevler, patlamalar, sert cisim simülasyonları, okyanus dalgaları, sis ve sıçramalar gibi çok çeşitli efektler yapabilir. Hızlı ön ayarlar ve hızlı kurulum, başlamayı kolaylaştırır ve güçlü simülasyon motoru, daha karmaşık efektler üzerinde tam kontrol sağlar.

Güçlü

Chaos Phoenix, 3ds Max ve Maya'da akışkan dinamiği için hepsi bir arada bir çözümdür. Gerçekçi ateş, duman, sıvılar, okyanus dalgaları, su sıçramaları, sprey, sis ve daha fazlasını simüle edin.

Sanatçı dostu

Kurulumu hızlı ve kontrolü kolay akıcı dinamik efektler yaratmak isteyen 3B sanatçılar için tasarlandı.

Etkileşimli

Görünüm alanında etkileşimli olarak önizleyin ve oluşturun. Simülasyonlarda anında ince ayar yapın.

Yaratıcı kontrol

Simülasyonları işlemek, yeniden zamanlamak ve iyileştirmek için hızlı, akıllı kontrollerle her türlü fiziksel tabanlı akıcı efekti oluşturun.

Akıllı entegrasyon

Phoenix, Autodesk 3ds Max ve Maya ile sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir ve V-Ray® ve Corona ile işlemek üzere optimize edilmiştir.

Uyumluluk

OpenVDB ve Alembic gibi endüstri standardı araçlar ve formatların yanı sıra Krakatoa ve 3ds Max için ThinkParticles ile uyumludur.

Yenilikleri görün.

1. Güncelleme, iş akışınızı hızlandıracak ve işinizi daha hızlı bitirmenize yardımcı olacak özellikler sunar. Daha yaratıcı kontrol ile istediğiniz efektleri hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Phoenix Bağımsız Simülatörü ayrıca Time Bend Resimlemeleri ve animasyonları için destekle güçlendirildi.3ds Max - Hacim ve parçacık deforme ediciler


Önizlemeleri kolaylaştırın


Daha güçlü Phoenix Bağımsız Simülatörübottom of page