top of page
Substance 3D Stager

Substance 3D Stager

Kendi sanal stüdyonuzda son teknoloji 3B sahneleri oluşturun ve işleyin.

Mükemmel çekimi yapın.


Tam donanımlı sanal stüdyonuz.

Bu sezgisel hazırlama aracında 3B sahneler oluşturup birleştirin. Varlıklar, malzemeler, ışıklar ve kameralar oluşturun. Görüntülerden web ve AR deneyimlerine uzanan farklı medya türlerini dışa aktarın ve paylaşın.

Son görüntünüzü geliştirin.

Substance 3D Stager, bağlama uygun yaratıcı kararlar almanıza imkân tanır. Kompozisyonunuzu gerçek zamanlı olarak iyileştirin ve ayarlayın. Gelişmiş malzemeleri karmaşık aydınlatma ve gölgelerle görselleştirin ve düzenleyin.

Fikirlerinizi ayrıntılarıyla ortaya koymanızı sağlayacak araçlar.Hızlı ve verimli akıllı araçlarla gerçekçi 3B sahnelerinizi oluşturun. Şekilleri gizleyin, öğeleri yapıştırın, modeller arasındaki çakışmaları önlemek için fizik özelliklerini etkinleştirin ve basit ışıklar oluşturun.

Geniş bir kaynak ağına erişin.Stager'da başlangıç için modeller, malzemeler ve ışıklar bulunur. Dilerseniz 3B uzmanlarımız tarafından oluşturulan ve Substance 3D Collection planınıza dahil edilen binlerce yüksek kaliteli varlığı keşfedebilir ve kullanabilirsiniz.

Stager'daki özellikler, projelerinizi oluşturmak ve sergilemek için harika araçlar sunar.


Aydınlatma tasarımı artık çok kolay


Gelişmiş aydınlatma tasarımı için ortam ışığı düzenleyiciyle aydınlatmanızı iyileştirin ya da sahnenize fiziksel 3B ışıklar ekleyin.
Çeşitli formatlar için destek


CAD (kurumsal müşteriler için), USD ve glTF gibi çeşitli format desteğinin yanı sıra parametrik Substance malzemeleri, ışıklar ve modellerden yararlanın.
Fizik kurallarına uygunluk


Konumlandırma ve dönüştürme sırasında nesneler arasında gerçekçi çakışmalar oluşturun.
Proje vitrini


Painter projelerinizi tek bir tıklatmayla Stager'a aktarın ve kaldığınız yerden devam edin.
Etkileşimli çalışma alanı


Yüksek görsel kaliteyi korurken gerçek zamanlı işleme ve etkileşimli yol izleme arasında geçiş yapın.
bottom of page