top of page
Substance 3D Sampler

Substance 3D Sampler

Gerçek hayattan görüntülerden anında 3B malzemeler ve ışıklar oluşturun.

Göz açıp kapayıncaya kadar fizikselden dijitale geçin.


3B için varlıkları dijitalleştirin ve zenginleştirin.

Substance 3D Sampler, 3B iş akışınızın merkezinde yer alır. Gerçek bir resmi, fotoğraf gerçekliğinde bir yüzeye veya HDR ortamına kolayca dönüştürün.

Gerçek hayattan görüntüleri 3B materyallere dönüştürün.Referans bir fotoğrafı kolayca içe aktarın veya hareket halindeyken Adobe Capture ile hızlıca bir çekim yapıp Adobe Sensei tarafından desteklenen özellikleri kullanarak yüksek kaliteli bir 3D malzemeye dönüştürün. Orijinal gerçek yüzeyle yakından eşleşmesini sağlayın ve çekimlerinizden kusursuz döşenebilir malzemeler oluşturun.

Malzemeleri birleştirin ve karıştırın.

Daha gelişmiş yüzeyler oluşturmak için birden çok malzeme ve parametrik filtreyi birleştirin. Substance 3D Varlıkları ve Substance 3D Topluluk Varlıklarındaki binlerce materyale erişin. Sınırsız olasılıklardan faydalanın.

Başlamanıza yardımcı olacak kapsamlı bir içerik kitaplığı.Görüntünüzü sürükleyip bırakın, önceden oluşturulmuş birkaç filtre ekleyin ve tek tıkla-oluşturma araçlarına, filtrelere ve efektlere erişebildiğiniz kitaplık sayesinde yalnızca birkaç tıklatmayla hızla denemeler yapıp sonuçlar alın. Varlıklarınızı doğrudan Substance 3D Painter ve Stager'a gönderin.

3B iş akışınızın kalbi.

Designer'da oluşturucuları ve filtreleri ve Stager için bileşik ışık ortamlarını kullanın veya Painter'a malzeme ve ışık gönderin. Hatta 2B girdilerinizi doğrudan Adobe Photoshop'ta düzenleyebilirsiniz. Tüm temel 3B uygulamalar için farklı dışa aktarma hazır ayarları arasından seçim yapın.


Substance 3D Sampler'daki özellikler sayesinde eksiksiz bir malzeme dijitalleştirme araç setinden faydalanın.

Yapay zeka destekli tarama işleme

Görüntüden Malzemeye özelliği gölgeleri kaldırır ve albedo, pürüzlülük, normal eşlemeler ve öteleme eşlemelerini benzersiz doğrulukla oluşturur.


Açık ekosistem


İçeriğinizi dilediğiniz yerde kullanın. Varlıklarınızı doğrudan Painter ve Stager'a gönderin veya favori 3B uygulamalarınızda kullanın.


IBL oluşturma

360° görüntülerden gerçek zamanlı olarak HDR ortam ışıkları oluşturun. Parametrik efektler ve hatta diğer ışıklarla bunları zenginleştirin ve düzenleyin.


Photoshop'ta düzenleyin

Tüm girilen görüntüleri Photoshop'a gönderin ve kapsamlı görüntü düzenleme araç setinden yararlanırken Sampler'da doğrudan geri bildirim alın.


Atlas Dağıtma

Malzemelerinizin üzerine yapraklar ve çakıl taşları gibi farklı şekilleri dağıtın. 3B uzmanlarını içeren ekibimizin oluşturduğu geniş bir atlas kütüphanesinden seçim yapın veya kendi taranmış içeriğinizi kullanın.


Parametrik efektler

Filtreler ekleyin. Yosun, kar, su veya kir gibi hava etkilerini ve doğal etkileri her türlü mevcut malzemeyle birleşti


bottom of page