top of page
Substance 3D Modeler

Substance 3D Modeler

Masaüstü ve VR'de sezgisel olarak 3D modeller oluşturun.

Masaüstü ve VR'de 3D modeller oluşturun.


Dijital kil kullanarak 3D tasarımları şekillendirin.

Adobe Substance 3D Modeler, 3D modellemeyi çizim kadar sezgisel ve doğal hale getirir. Bu esnek ve güçlü 3D şekillendirme aracıyla yaratıcı akışınızı destekleyin.

3D modellemeyi teknik kısıtlamalardan kurtarın.

Sezgisel tasarımıyla Modeler, sizi geleneksel 3D modellemenin beraberinde getirdiği teknik kısıtlamalardan kurtarır. Sadece yaratıcı sürece odaklanın ve basit 3D modeller veya tüm ayrıntılarıyla tasarlanmış karmaşık 3D sahneler oluşturun.

3D'de konsept oluşturma ya da tüm sahneyi şekillendirmeye kadar dilediğinizi yaratın.Modeler; konsept çizimleri, eskiz ve prototip oluşturma, oyun seviyelerini gizleme, ayrıntılı karakterler veya sahne dekorları oluşturma ya da tüm sahneyi şekillendirme gibi her adımda kullanabileceğiniz esnek bir araçtır. Tek bir uygulamada.

Masaüstü ve VR arasında kolayca geçiş yapın.Modeler'ın güçlü araçları masaüstü ve VR arasında sorunsuz çalışır. Yaratıcı iş akışınızın her aşamasında size güç veren donanımlarla çalışın.

Substance 3D Modeler'daki özellikler, çalışmanızla doğal bir şekilde etkileşim kurmanıza imkân tanır.


Çoklu yüzey desteği


Modeler projenizin ihtiyaçlarına, elinizdeki göreve veya kendi tercih ettiğiniz çalışma tarzına bağlı olarak VR ve masaüstü arasında istediğiniz zaman geçiş yapmanızı sağlar.

Simetri ve yineleme araçlarıKarmaşık yapıları hızlıca oluşturmak ve inanılmaz derecede ayrıntılı tasarımlar oluşturmak için güçlü simetri ve yineleme özelliklerini kullanın.

Organik şekillendirmeKilden esinlenerek tasarlanmış şekillendirme araçlarıyla organik biçimler oluşturun, pürüzsüz hale getirin ve geliştirin.

Sert yüzey şekillendirmeParametre tabanlı çeşitli temel şekillerle net biçimler oluşturun ve ardından bunları kolayca ekleyip keserek daha karmaşık modeller hâline getirin.
bottom of page