top of page
Substance 3D Designer

Substance 3D Designer

Tam kontrol ve sınırsız imkanlardan faydalanarak parametrik 3B varlıklar tasarlayın.

3B Varlıklar Oluşturma. Sınırsız.


Prosedüre dayalı yaratma sürecinin gücünü keşfedin.

Substance 3D Designer ile kusursuz malzemeler ve desenler, görüntü filtreleri, ortam ışıkları ve hatta 3B modeller oluşturun. Her varlık sonsuz sayıda varyasyona imkân tanır.

Malzeme oluşturmaya yönelik endüstri standardı.Birçok sektörde kullanılan Substance 3D Designer, çoğu video oyunu ve görsel efekt malzemesi ardışık düzeninin merkezinde yer alır. Substance parametrik malzemeleri çoğu 3B oluşturma aracında desteklenir ve tüm iş akışlarına sorunsuz bir şekilde entegre olur. Malzemelerinizi doğrudan Substance 3D Painter ve Stager'a gönderin.

Bozulmalara neden olmaz, doğrusal değildir.Düğüm tabanlı iş akışı, çok çeşitli yaklaşımları kullanmanıza olanak tanır. Tasarım sürecinizin tüm adımlarını daha sonra değiştirebilirsiniz. Her şeyi deneyin, istediğiniz zaman ayar yapın.

Sınırsız olasılıklar, sınırsız kombinasyonlar.Zengin bir düğüm kitaplığıyla birlikte gelen Designer, varlıklarınızı sıfırdan oluşturmanızı sağlar. Substance 3D Varlıkları ve Substance 3D Topluluk Varlıklarındaki binlerce malzemeden faydalanıp üretin ve bu malzemelerden öğrenin.

Sıradan malzemelerin ötesine geçin.Dinamik 3B modeller oluşturun veya eğriler ve kitbash modelleri gibi mevcut öğeleri birleştirin. Substance 3D'nin desteklediği tüm uygulamalarda kullanılmak üzere parametrik ortam ışıkları oluşturun.

Tüm iş akışlarına entegre olur.

Kapsamlı komut dosyası oluşturma API'siyle birlikte gelen Designer sayesinde uygulamayı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz. Entegre Python komut dosyası oluşturma arabirimi ile güçlü eklentiler oluşturun ve paylaşın. Araçlar ve yardımcı grafikler oluşturarak ardışık düzeninizi daha da güçlendirin.

Substance 3D Designer'daki özellikleri kullanarak malzeme oluşturma ve daha fazla alanda tam içerik oluşturma kontrolü sağlarsınız.


Sürekli büyüyen bir içerik kitaplığıYüzlerce düğüme ve filtreye erişin. Benzersiz ve rastgele hale getirilebilecek parazit ve desenlere sahip her türlü yüzeyi oluşturun.

HDR aydınlatma oluşturmaProsedüre dayalı ışıklar veya 360° fotoğraflar kullanarak parametrik aydınlatma aşamaları oluşturun.

Renk yönetimiPantone ve OpenColorIO desteğinden yararlanın.

MDL desteğiÖzel gölgelendirici grafiği ile MDL malzemeleri oluşturun.

Başka uygulamalara gönderinMalzemeleri ve filtreleri diğer Substance 3D uygulamalarına göndererek Designer'da bağlama uygun olarak düzenleyip geliştirin.

Parametrik modelleme (beta)Bu grafik, özelleştirilebilir ve dinamik 3B modeller oluşturmanıza imkân tanır.

bottom of page