top of page
Premiere Pro

Premiere Pro

Sektör standardında profesyonel video ve film düzenleme.

Her zaman mükemmel video düzenleme.

Premiere Pro, inanılmaz videoları hızlı bir şekilde oluşturmak için önde gelen düzenleme yazılımıdır.

Bir kez düzenleyin. Her yerde paylaşın.

Koreograf ve vlogger Hok Konishi, tüm videolarının her sosyal kanal için özel olarak hazırlanmış göründüğünden emin olur. Klipleri birkaç tıklatmayla ayarlamak onun karakteristik hareketlerinden biridir.

Telif sorunu yaşatmayacak parçalar bulun.

YouTube'da kişisel bakım içerikleri üreten Michelle Phan, müzikle hikayenin temelini oluşturabileceğini biliyor. Tam da istediği gibi olan parçaları doğrudan Premiere Pro'nun içinden bulup içeriklerine ekliyor.

Özel altyazılarla etkileşimi artırın.

İzleyici kitlesi artık milyonlara ulaşan Fung Bros. videolarını daha erişilebilir hale getirmek için Premiere Pro'yu doğru otomatik altyazılar oluşturmak için kullanıyor.

Hızlıca çarpıcılık katın.

Jillian Nicole Smith, videolarına benzersiz bir his kazandırmak için animasyonlu şablonları özelleştiriyor. Premiere Pro'da aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce ücretsiz grafiğe, çıkartmaya ve görsel efekte erişirsiniz.

Uygulamalı eğitim.

Önde gelen video oluşturuculardan entegre edilmiş eğitimler ve takip etmesi kolay nasıl yapılır kılavuzları, becerilerinizi adım adım geliştirmenize yardımcı olur. Böylece her türlü projeye hazır olursunuz.

Her beceri düzeyi için Premiere Pro

İlk videonuzdan karmaşık zaman çizelgeleri içeren profesyonel filmlere kadar istediğiniz her şeyi yaratabilirsiniz. Beceri düzeyinize uygun içerikler bulmak için aşağıda bir seçenek seçin.

Film çekimine başlamak isteyenler için

Video üretiminde ilk adımlarınızı atın. 
  • Premiere Pro'u nasıl kullanmaya başlayacağınızı öğrenin

  • İlk düzenleme çalışmanız için uzmanlardan ilham alın

  • Yeni başlayanlara yönelik ipuçlarına, püf noktalarına ve adım adım eğitimlere bakın.


Deneyimli film yapımcıları için

Sosyal medyadan sinema ekranına kadar her türlü çalışmanız için. 
  • Premiere Pro’nun sezgisel arayüzünü iş üzerindeyken izleyin

  • Daha verimli bir iş akışı sağlayan yeni ve güçlü özellikleri keşfedin


  • Müşterilerinizle ve meslektaşlarınızla kesintisiz bir şekilde nasıl çalışacağınızı görün


Yeniliklerle neler yapabileceğinizi görün.

Premiere Pro'yu kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Adımları basitleştirmek ve zamandan tasarruf sağlamak için düzenli olarak yeni özellikler sunulmaktadır. En son güncellemelerden bazılarına göz atın.


Creative Cloud için Frame.io. Premiere Pro ve After Effects ile sunulur.

Gerçek zamanlı inceleme ve onaylama araçları, şimşek hızında medya paylaşımı, Kameradan Buluta doğrudan aktarımlar, 100 GB depolama alanı, aynı anda beş projede çalışma olanağı, iki kullanıcı ve sınırsız inceleyen ayrıcalığıyla daha önce hiç olmadığı kadar iş birliği yapın.

Başlamak daha kolay.

Görsel içerik oluşturuculara hayal gibi gelen içe ve dışa aktarma modlarını keşfedin ve videoları sosyal medyada paylaşmayı kolaylaştırın. Hızlı ve sezgisel olan arabirimle çekimlerinizi iş akışınızın merkezine yerleştirin.
 

Doğrudan sosyal medya kanallarınıza dışa aktarın.

Görsel içerik oluşturuculara hayal gibi gelen içe ve dışa aktarma modlarını keşfedin ve videoları sosyal medyada paylaşmayı kolaylaştırın. Hızlı ve sezgisel olan arabirimle çekimlerinizi iş akışınızın merkezine yerleştirin.

Renk eşleştirmede varsayımlara yer vermeyin.

Adobe Sensei AI tarafından desteklenen Otomatik Renk ve Otomatik Eşleştirme ile renkleri kolayca ve doğru şekilde eşleştirin. Tarzınıza uyacak şekilde ayarlamak ve düzenlemek kolaydır.

Ücretsiz Adobe Stock çekimleriyle sinematik kaliteyi yakalayın.

Video oluşturma artık daha kolay. İster yakalaması zor drone görüntülerine ister ihtişamlı manzaralara ihtiyaç duyuyor olun, bunları doğrudan Premiere Pro'nun içinden bulabilir, önizleyebilir, lisanslayabilir ve indirebilirsiniz.

bottom of page