top of page
Photoshop Express

Photoshop Express

Fotoğraflarınızı hareket halindeyken düzenleyin ve dönüştürün.

Tek dokunuşla dönüşüm gerçekleştirin.

Hepsi bir arada fotoğraf düzenleme ve paylaşma çözümü olarak geliştirilen mobil uygulama Photoshop Express'i edinin.

İlk bakışta etkileyici görüntüler oluşturun.

Photoshop Express ile görüntülerinizi hızla düzenleyip dönüştürerek sosyal ağlar ve diğer ortamlarda öne çıkarabilirsiniz. Ayrıca premium özellikler ekleme seçeneği sayesinde anında gelişmiş düzenlemeler yapabilirsiniz.


Photoshop ile daha canlı.

Kesme, sisi kaldırma, rötuş ve parazit azaltma gibi karmaşık görevlerin üstesinden gelen akıllı araçlarla çekimlerinizi kusursuz hale getirin. Göz alıcı efektler oluşturmak için aynı anda iki içerikte seçici düzenlemeler yapın. Ayrıca görüntünüzün yalnızca ön planını veya yalnızca arka planını değiştirmek için Birleştirilmiş Görünümler'i uygulayın.

Yaratıcılığınızı canlı tutun.
Görüntüleri doğrudan uygulamada düzenleyin, kolajlayın ve karıştırın. Ücretsiz otomatik kesmeyle saniyeler içinde albüm kolaj efekti oluşturun. Makyaj aktarımı ve cilt yumuşatma hazır ayarlarıyla fotoğrafları rötuşlayın. Ayrıca premium özelliklerimizle daha da gelişmiş düzeltme düzenlemeleri uygulayın.

Entegre ilham kaynağı.

Başka birinin beğendiğiniz bir görüntüyü nasıl oluşturduğunu görmek için Keşfet akışındaki oynatma görüntülerini izleyin ve aynı düzenlemeleri kendi fotoğraflarınızda uygulayın. Başkalarına ilham vermek için en sevdiğiniz içerikleri doğrudan sosyal medya sitelerinde veya mesajlaşma uygulamalarında yayınlayın.

Son derece kolay. Çok etkileyici.


Yaratıcılığınızı ortaya koymak veya mesajınızı güçlendirmek için anında uygulayabileceğiniz yüzlerce tema ve dikkat çekici efekt arasından seçim yapın. Kenarlıklar, mizanpajlar ve arka planlarla görüntülerinize tarz katın.

Fotoğraf düzenlemeyi eğlenceli hale getiren Photoshop Express özelliklerini keşfedin.


Akıllı temalar

Tarzınızı yansıtmak için yüzlerce stil arasından seçim yapın.

Gözleri değiştirme

Kapalı gözleri açın ve renk bozukluklarını kaldırın.

Yüze duyarlı sıvılaştırma


İnce ayarlarla detaylarda ayarlamalar yapın.

Gelişmiş düzeltme

İstenmeyen içerikleri akıllı düzeltmelerle kaldırın.

Akıllı kesmeler

Kesmeler veya maskeler oluşturarak hızla düzenleyin.bottom of page