top of page
Mixamo

Mixamo

Tasarım projeleri için hızla benzersiz karakterler oluşturun, düzenleyin ve canlandırın.

Animasyonlanın!

Oyunlar, filmler ve daha fazlası için 3D karakterleri canlandırın.


Animasyonlu 3B karakterlerle yaratıcılığı güçlendirin.
Film, oyun, etkileşimli deneyimler ve illüstrasyonda kullanıma hazır 3B karakterler, iskelet donanımları ve animasyonlarla projelerinizi hayata geçirin.

Kullanıma Hazır KarakterlerYüksek kaliteli 3B karakter koleksiyonuna göz atın. Gerçekçiden çizgi filme, fanteziden bilimkurguya kadar her amaca uygun bir karakter var. Her karakter tamamen dokulu ve donanımlı olarak gelir, böylece yaratıcı projelerinizde hemen kullanabilirsiniz.

Otomatik Karakter DonanımıÖzel karakterinizi Mixamo'ya yükleyin ve otomatik olarak donatılmış tam bir insan iskeleti elde edin, modelinize özel uyum sağlayın ve canlandırmaya hazır olun. Donanım seçeneklerinizi mobil performans için optimizasyonlarla özelleştirin.

Hareket Yakalanan AnimasyonlarProfesyonel sinema oyuncularından alınan binlerce tüm vücut karakter animasyonlarından oluşan bir kitaplığı keşfedin. Her animasyon kendi karakterinize aktarılır ve doğrudan Mixamo ile önizlenebilir ve düzenlenebilir, böylece her hareketin görünümünü ve hissini kontrol edebilirsiniz.

Herhangi Bir Proje İçin ImportHareketli grafiklerde, video oyunlarında, filmde veya illüstrasyonda kullanıma hazır birden çok biçimde karakterleri ve animasyonları indirin. İster tek ister yüz animasyona ihtiyacınız olsun, dışa aktarma optimizasyonları projelerinizi hafif ve verimli tutacaktır.
bottom of page