top of page
Lightroom

Lightroom

Herkesin kullanabileceği fotoğraf düzenleme aracı.

Herkesin kullanabileceği fotoğraf düzenleme aracı.

Lightroom, görüntülerinizi tam da istediğiniz hâle getirmeyi kolaylaştırır. Dilediğiniz yerden düzenleyin ve fotoğrafçılık becerilerinizi yeni bir seviyeye taşıyın.

Görüntüleriniz anı yansıtsın.

Pozlama, renk ve daha fazlasını ayarlamanın kolay yolları, vizyonunuzu yakalayan fotoğraflar oluşturmanıza olanak tanır.

Düzenlemek artık çok kolay.Nerede olursanız olun, Lightroom parlaklık, kontrast ve daha fazlasında temel düzenlemeler yapmanıza olanak tanır. Böylece arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabileceğiniz mükemmel çekimler elde edersiniz.

Hazır ayarlayın ve mükemmele ulaşın.Tutarlı bir görünüm ve his için hazır ayarları kullanıp işi Lightroom'a bırakın. Her stil için premium hazır ayarlarla tek bir tıklatmayla filtreler uygulayın ve daha odaklanmış düzenlemeler için hazır ayarları fotoğrafınızın belirli alanlarına ekleyin.

İstediğiniz yerden düzenleme yapabilirsiniz.Mobil, masaüstü veya web'de Lightroom ile kaldığınız yerden devam edin. Projeleriniz otomatik olarak senkronize edilir. Böylece, her zaman en güncel düzenlemeleriniz üzerinde çalışırsınız.

Becerilerinizi bir üst düzeye çıkarın.Doğrudan Lightroom'un içindeki bilgilendirici adım adım eğitimlerden yararlanın ve Lightroom Keşfet'te topluluktan ilham alın.

İnce eleyip sık dokuyun.Masaüstü için Lightroom ile düzenleme yaparken maksimum kontrol ve hassasiyetle fotoğraflarınıza ince ayar yapın.

Yeniliklerle neler yapabileceğinizi görün

Lightroom'daki en yeni özelliklerin tümünü keşfedin.

İstenmeyen nesneleri anında kaldırma


Yeni İçeriğe Duyarlı Kaldırma, her şeyi saniyeler içinde silmenizi sağlar. Bir nesne veya leke seçtiğinizde
Lightroom otomatik olarak bu nesneyi karıştırır.
Görünümleri karşılaştırırken düzenleme


Artık bir fotoğrafı düzenlerken diğerini gözden geçirebilir ve bu sayede düzenlemeleri eşleştirebilir ya da fotoğrafları karşılaştırabilirsiniz.
İnsanları düzenlemenin daha hassas yolları


Yüz özellikleri, giysiler ve daha fazlasında hızlı düzenlemeler yapabilmeniz için İnsanları Seç özelliği, görüntünüzdeki insanları anında algılar.
Lightroom'da video düzenleme


Video kliplerini en sevdiğiniz kaydırıcılar ve hazır ayarlarla kesip düzenleyerek çalışmalarınıza tutarlı bir görünümle his kazandırın.
Yeniden karıştırma ve paylaşma yolları


Diğer fotoğrafçıların görüntülerine yeni bir soluk kazandırın ve düzenlemelerinizle başkalarına ilham verin.

bottom of page