top of page
InDesign

InDesign

Basılı ve dijital ortamlar için şık mizanpajlar tasarlayın ve yayınlayın.

Mizanpaj tasarımınızda bir sonraki sayfa

InDesign ile kitaplar, dijital dergiler, e-kitaplar, posterler ve etkileşimli PDF'ler oluşturup yayınlayın.



Dikkat çeken mizanpajlar. Sadece InDesign ile.
Adobe InDesign, basılı ve dijital ortamlar için sektörün önde gelen mizanpaj ve sayfa tasarım yazılımıdır. Dünyanın önde gelen font tasarımcılarından tipografik öğelerle ve Adobe Stock'taki görsellerle muhteşem grafik tasarımlar oluşturun. İçerikleri ve geri bildirimleri PDF formatında hızla paylaşın. Adobe Experience Manager ile üretim sürecinizi kolayca yönetin. InDesign, kitaplar, dijital dergiler, e-kitaplar, etkileşimli PDF'ler ve daha pek çok içerik oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor.

Dijital yayınlar. Göz kamaştıran etkileşimler.



Sesler, videolar, slayt gösterileri ve animasyonlar ile dikkat çeken dijital dergiler, e-Kitaplar ve çevrimiçi etkileşimli belgeler oluşturun. InDesign, tasarım öğelerinizi kolaylıkla yönetmenizi ve her türlü formatta sürükleyici deneyimleri hızla geliştirmenizi sağlıyor.

Ekibinizin birlikte çalışabilmesini sağlayın



Ekipler halinde çalışmak için geliştirilen araçlarla tasarım süreçlerinizi kolaylaştırın. Geliştirilmiş İnceleme İçin Paylaş ile birlikte çalışma hızınızı 3 kat artırın. Uygulama ayrıca, Adobe Creative Cloud ve Experience Manager ile entegre çalışarak projeleriniz genelinde içerik, font ve grafik paylaşabilmenizi sağlar.

Güçlü bir iz bırakan basılı eserler yaratın



Kırtasiye malzemelerinden el ilanlarına, posterlerden broşürlere, yıllık raporlardan dergi ve kitaplara kadar her şeyi tasarlayın. Profesyonel mizanpaj ve dizgi araçlarıyla şık tipografi, zengin grafikler, görüntüler ve tablolar içeren çok sütunlu sayfalar oluşturabilirsiniz.

Yeniliklerle neler yapabileceğinizi görün


InDesign'a sürekli olarak yeni özellikler ekliyoruz, Creative Cloud üyeleri bu özelliklere piyasaya sunuldukları anda erişebilirler. En son güncellemelerden bazılarını aşağıda görebilirsiniz:


Bulut belgeleri (beta)
Otomatik olarak yedeklenen tüm çalışmalarınızla dilediğiniz yerden çalışın ve iş birliği yapın.

Otomatik Stil Uygula
Biçimlendirilmemiş metni kopyalayıp şablonlara yapıştırdığınızda Otomatik Stil Uygula özelliği; bölüm üstbilgilerini, gövde metnini ve diğer öğeleri ayarlar.

Modern grafik desteği
HEIC, JP2K ve WebP görüntülerini başka formata dönüştürmeden doğrudan InDesign'a ekleyin.


Sorunsuz şekilde kopyalayıp yapıştırın
Illustrator ile InDesign arasında kopyalayıp yapıştırdığınız tüm metin ve stillerin ayarları otomatik olarak korunur.


bottom of page