top of page
Charachter Animator

Charachter Animator

2B karakterlerinizin gerçek zamanlı animasyonlarını hazırlayın.

Gerçek zamanlı animasyonlar hazırlayın. Gerçekten.

Character Animator ile ifadelerinizi ve hareketlerinizi kullanarak karakterlerinize hayat verin.

Artık herkes canlandırılabilir.

İster içerik oluşturucu ister animasyon tutkunu olun, yeni Başlangıç modunda sizi yansıtan bir karakter canlandırabilirsiniz.

Şimdi başlayın. Hemen şimdi.

Bir kukla seçin, sesinizi kaydedin, hareket ve duygu ekleyin. Artık animasyonlu bir karakteri dışa aktarmaya hazırsınız. Ücretsiz Başlangıç modu, herkesin yalnızca birkaç dakika içinde animasyon oluşturmasını sağlar.

Tüm özellikleri edinerek profesyonel araçlara sahip olun.

Animasyonlarınızı bir sonraki seviyeye çıkarmaya hazır olduğunuzda Character Animator'ın profesyonellere yönelik özellikleriyle yapabilecekleriniz keşfedin. Özel karakterler yaratın, tıpkı sizin gibi hareket etmelerini sağlamak için iskeletlerini oluşturun ve çalışmalarınızı canlı yayınlayarak izleyicileri büyüleyin.

Karaktere bürünün.


Performansınız bir karaktere hayat verebilir. Web kameranızla mikrofonunuzu kullanan Character Animator'ın otomatik dudak senkronizasyonu ile yüz ve vücut takibi özelliği canlı performans animasyonunda devrim yaratıyor.

Sanata hayat verin.

Performansınız bir karaktere hayat verebilir. Web kameranızla mikrofonunuzu kullanan Character Animator'ın otomatik dudak senkronizasyonu ile yüz ve vücut takibi özelliği canlı performans animasyonunda devrim yaratıyor.

Tetikleyicilerle kontrolü elinize alın.

Zaman kazandıran tetikleyicileri kolayca hazırlayabilir ve böylece istediğiniz hareketleri oluşturup klavye kısayollarına kaydedebilirsiniz. Tetikleyiciler, karakterinizin ifadesini değiştirmesini veya bir hareket yapmasını istediğinizde kontrolü size verir.

Yeniliklerle neler yapabileceğinizi görün.

Character Animator, düzenli olarak sunulan yeni özelliklerle kalitesini sürekli artırıyor. Üstelik üyeliğiniz sayesinde bu yeni özelliklere piyasaya sunuldukları anda erişebilirsiniz.

Animasyonlarınızı saniyeler içinde dışa aktarın.

Yeni Hızlı Dışa Aktarma özelliğiyle, animasyonlarınızı her zamankinden daha kolay bir şekilde kullanıma hazır hâle getirebilirsiniz. Çalışmalarınızı sosyal medyada paylaşmak, arkadaşlarınıza mesajla göndermek veya e-posta ile iletmek için tek tıklatmayla hazırlayın.

Daha gerçekçi bir görünüm elde edin.

Otomatik takas ile hangi resmin hangi konumda gösterileceğini belirtin. Çalışmalarınızın hak ettiği başarıya ulaşması için kare kare animasyon ile performans yakalama sanatını birleştirin.

Kuklanıza hayat verin.

Adobe Sensei AI tarafından desteklenen Body Tracker, tüm vücudu tek seferde canlandırmayı kolaylaştırır. Hareketinizi kaydedin ve kuklanız sizi takip edecektir.

Birkaç dakikada karakterinizi oluşturun.

Puppet Maker arabirimiyle en sevdiğiniz karakterleri, kişiselleştirebileceğiniz stiller arasından kolay ve eğlenceli bir şekilde oluşturabilirsiniz.
bottom of page