top of page
Capture

Capture

Telefonunuzda dilediğiniz görüntüyü renk temasına, grafiğe, fırçaya, desene veya dokuya dönüştürün.

Tıklatın. Yakalayın. Oluşturun.

Güçlü vektör dönüştürücümüzle mobil aygıtınızdaki görüntüleri tüm tasarımlarınız için yaratıcı yapı taşlarına dönüştürün.


Capture iş başında.Mobil aygıtınızı vektör dönüştürücü olarak kullanarak fotoğrafları renk temalarına, desenlere, yazı stillerine, malzemelere, fırçalara ve şekillere dönüştürün. Ardından bu varlıkları Adobe Photoshop, Illustrator, Dimension, XD ve Photoshop Sketch gibi sık kullandığınız masaüstü ve mobil uygulamalara taşıyarak tüm yaratıcı projelerinizde kullanın.

Görünümler

Etrafınızdan, film rulonuzdan ve hatta Adobe Creative Cloud hesabınızdan renk ve ışık içerikleri kaydedin. Ardından bu benzersiz görünümleri video projelerinizi geliştirmek için kullanın.

Filtreler

Capture varlıklarınızı güzel ve şaşırtıcı biçimlerde dönüştürmek için çeşitli filtreleri deneyin.

Malzemeler

Mobil aygıtınızdaki her türlü görüntüden gerçekçi PBR malzemeleri ve dokular oluşturarak bunları Dimension'da 3B nesnelerinize uygulayın.

Type

Bir fontun fotoğrafını çekin. Capture, Adobe Sensei teknolojisini kullanarak şekilleri algılar ve benzer fontlar önerir. Bunları Photoshop, InDesign, Illustrator veya XD'de kullanabileceğiniz karakter stilleri olarak kaydedin.

Fırçalar

Çeşitli stillerde yüksek kaliteli ve özel fırçalar oluşturarak bunları Animate, Dreamweaver, Photoshop veya Photoshop Sketch'te boyama yapmak için kullanın.

Desenler

Capture hazır ayarlarıyla gerçek zamanlı olarak geometrik desenler oluşturun, daha sonra iyileştirmek ve dolgu olarak kullanmak için desenlerinizi Photoshop veya Illustrator'a gönderin.

Şekiller

Elle çizilmiş şekillerden yüksek kontrastlı fotoğraflara kadar tüm görüntüleri net bir vektör şekline dönüştürerek farklı Creative Cloud uygulamalarında kullanabilirsiniz.

Renkler

Renk temalarını kaydedip düzenleyin ve hemen hemen tüm Creative Cloud uygulamalarında kullanmak üzere özelleştirilebilir paletlere dönüştürün.


Creative Cloud ile bağlantılıdır.

Capture'da oluşturduğunuz varlıkları Adobe Creative Cloud Libraries'e kaydederek bu varlıklara diğer Adobe masaüstü ve mobil uygulamalarından erişin. Ayrıca, kitaplıklarınızı doğrudan Capture'ın içinden ekibinizle paylaşabilirsiniz.
bottom of page