top of page
After Effects

After Effects

Sinematik görsel efektler ve hareketli grafikler.

Fikirlerinizi harekete geçirin.

After Effects ile hareket tasarımında ustalaşmak düşündüğünüzden daha kolay.


After Effects ile öne çıkın.

Kliplerden istediğiniz nesneleri çıkarabilme özgürlüğünü yaşayın. Yangın çıkarın veya yağmur yağdırın. Bir logo veya karakteri animasyonla hareket ettirin. Hatta 3B bir alanda gezinin ve tasarım yapın. After Effects ile sosyal medya gönderileri ve dikkatleri üzerinde toplayacak videolar için göz alıcı, hareketli grafikler ve görsel efektler oluşturabilirsiniz.
Animasyonlarla her şeyi canlandırın


Metinlere ve grafiklere hareket katın. Bunları dolaştırın, sallandırın, sektirin, döndürün, çevirin, düşürün ve daha farklı şekillerde hareket etmelerini sağlayın.
Heyecan verici efektler ekleyin


Hareketli nesneler ekleyerek veya kaldırarak sahneleri baştan aşağı değiştirin. Hayal ettiğiniz videoları gerçek kılacak görsel efektler oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz.
Hazır ayarlarla daha hızlı yaratın


Ünlü hareketli grafik tasarımcılarının yüzlerce hazır ayarını doğrudan uygulamanın içinden kullanarak grafikleri döndürün, başlıkları çevirin ve dikkatleri çekin. İzleyicilerin ilgisini toplayacak videolara hızlı bir başlangıç yapın.
İnsanları etkileyen hikayeler anlatın


Adobe Photoshop, Illustrator veya Premiere Pro'daki çalışmalarınıza yeni bir hayat katın. Hareketli grafiklerin ve görsel efektlerin yaratıcı sürecinizi nasıl yeni seviyelere çıkarabileceğini keşfedin. Hepsi Creative Cloud Tüm Uygulamalar planıyla mümkün.

Becerilerinizi geliştirecek eğitimler ve nasıl yapılır kılavuzları.
Hareket tasarımında harekete geçmeniz için ilham kaynağı ve adım adım destekle ihtiyacınız olan her şey bir arada.

Yeniliklerle neler yapabileceğinizi görün

After Effects, düzenli olarak sunulan yeni özelliklerle kalitesini sürekli artırıyor. Üstelik Creative Cloud üyeliğiniz sayesinde bu yeni özelliklere piyasaya sunuldukları anda erişebilirsiniz.

Saydamlık ayarı artık çok kolay


Yeni açılır menü ile kompozisyonunuzdaki katmanları örtü katmanı olarak ayarlayarak katmanların saydamlığını kontrol edin.

Kuruluşlara yönelik Anahtar Kare Renk Etiketleri


Tüm giriş ve çıkış videolarınızı bir arada mı görmek istiyorsunuz? Anahtar kareleri renk etiketleriyle işaretleyerek tek bakışta neyin ne olduğunu kolayca görebilirsiniz.

Çok kareli görüntüleri daha hızlı işleme


Önizlemelerinizi hızlandıran, işlem süresini uzatan katmanları işaretleyen ve hatta boştayken kompozisyonlarınızı işleyen özellikler ile bilgisayar işlemcinizin tüm gücünden yararlanın.

Creative Cloud için Frame.ioGeri bildirimleri kompozisyonunuz üzerinde inceleyin ve onay verin. Yönergelerin açık ve net olması için açıklamaları içeri aktarın. After Effects ile birlikte gelen Frame.io, projenizi hız katar.
bottom of page