top of page
Aero

Aero

Kodlama yapmanıza gerek kalmadan etkileyici artırılmış gerçeklik deneyimleri tasarlayın ve paylaşın.

Artırılmış Gerçeklik Hayal Ettiğiniz Her Şey.

Adobe Aero; mobil AR'de kapsamlı ve sürükleyici hikâye deneyimleri oluşturmanın, görüntülemenin ve paylaşmanın en pratik yolu. iOS'ta mevcuttur, macOS ve Windows'da ise masaüstü için genel beta sürümü olarak kullanılabilir.

Artırılmış gerçeklik, fiziksel ve dijital dünyalar arasında köprü oluyor.
Favori alanlarınız ve yerleriniz için mekan bakımından duyarı ve etkileşimli deneyimler oluşturun.Kodlama gerekmez ama hayal gücünüzü serbest bırakmanız gerekir.

Filtrelerin ötesine geçin ve ilgi çekici etkileşimli AR hikayeleri oluşturun.Son derece sürükleyici ve zengin etkileşimli artırılmış gerçeklik deneyimleri için olanakları keşfedin.

AR'de vizyonunuzu hızla gerçekleştirin.İster artırılmış gerçekliği kullanmaya yeni başlayan isterseniz de deneyimli bir profesyonel olun, Aero'nun kullanımı sezgisel ve paylaşımı kolaydır. Farklı sektörlerde çok çeşitli deneyimler oluşturun ve sanal sergilerden canlı posterlere kadar dilediğiniz alanda uygulayın.

Anında Aero. AR ile dilediğiniz her yerde.Artık herkes bir uygulama indirmeden projelerinizi görüntüleyebilir. İşinizi dağıtmak, akıllı aygıtlarda AR deneyimini başlatacak bir QR kodunu paylaşmak kadar kolaydır.

Aero müze sergilerine hayat veriyor.Aero'nun, ödüllü AR uygulamasını Birleşmiş Milletler tarafından desteklenen ulusal bir müzede bu deneyim de dahil olmak üzere nasıl mümkün kıldığını görün.

Aero sistemiyle mobil AR'de içerik oluşturun, etkileşim kurun ve deneyimleyin.Aero sistemi Creative Cloud üzerinden bağlanır. Böylece macOS veya Windows için masaüstü uygulamasında içerik oluşturabilir ve çalışmalarınızı kendi iOS aygıtınızda test edebilir, etkileşim kurabilir ve deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca Photoshop, Illustrator, Substance veya üçüncü taraf uygulamalardan varlıkları içe aktarmayı sorunsuz hale getirir.

Gerçekliğinizi özelleştirin.Aero, AR içerik oluşturma gücünü parmaklarınızın ucuna getirir. Multimedya deneyimleri için 3D, 2D ve ses varlıklarını bir araya getirin.

Kolayca etkileşim ekleyin

Varlıklarınıza yönelik işlemler başlatmak için başlangıç, dokunma ve yakınlık gibi tetikleyiciler ekleyin. Ardından canlandırma, döndürme ve zıplama gibi ilişkili davranışlar atayarak deneyimlerinize hayat katın.

Animasyonlarınızın yollarını ayarlayın

Mobil aygıtınızla uzayda bir yol çizerek animasyonlar tasarlayın ve nesneleri gidecekleri yere yönlendirin.

PSD dosyalarınıza yeni bir derinlik kazandırın

Çalışmanızı yepyeni bir şekilde görmek için PSD katmanlarınızı Aero'da içe aktarın ve boşlukları yaratıcı bir şekilde kullanarak derinlik katın.
bottom of page