top of page
Adobe Fresco

Adobe Fresco

Dilediğiniz yerde çizim ve boyama yapma keyfini yeniden keşfedin.

En sevdiğiniz çizim ve boyama alanı. Şimdi her yerde.Tuvalinize dokunun.

Şimdi iPhone'lar da dahil olmak üzere en yeni dijital kalemler ve dokunmatik aygıtlar için geliştirilen Adobe Fresco, dünyanın en büyük vektör ve raster fırça koleksiyonunu, çığır açan yeni canlı fırçalarla bir araya getirerek tamamen doğal bir boyama ve çizim deneyimi sunuyor. Sanatçılar, illüstratörler, animasyon çizerleri ve desinatörlerin yanı sıra çizim ve boyama keyfini keşfetmek (veya yeniden keşfetmek) isteyen herkes için idealdir.

Mükemmel fırçalar.Dokunuşlarınızla hayat bulacak sulu ve yağlı boyalar ile çalışın ve aynı tuvalde vektör ve raster fırçalar kullanın. Adobe Fresco; Adobe Photoshop ve ünlü usta Kyle T. Webster tarafından oluşturulan binlercesi dahil olmak üzere size dünyanın en büyük ve en gelişmiş fırça seçeneklerini sunar.


Tıpkı gerçek bir fırça gibi görünen, hissettiren ve çalışan canlı fırçalar ile Adobe Sensei'nin gücünden faydalanın. Gerçek zamanlı olarak yayılan ve taşan sulu boyalar ile çalışın. 3B efekt elde etmek için yumuşak yağlı boyaları tuvaliniz üzerinde karıştırarak boyanızı kalınlaştırın.

Sanat eserleri. Artık fazla uğraş gerektirmiyor.Temel illüstrasyon araçlarını, Wacom tabletler ve iPad gibi dijital kalemler ve dokunmatik aygıtlar ile daha iyi ve hızlı şekilde çalışacak hale getirdik. Kolay bir şekilde bir katmanın parçalarını ayırın ve seçimleri maskelere dönüştürün. Kullanıcı arabirimini özelleştirin. Ayrıca, dikkat dağıtan unsurları ortadan kaldırmak için tam ekran modunda çalışın.

Bütün dünya sizin stüdyonuz.Fresco bulut belgeleri kullanır, böylece bir projeye iPad veya iPhone'unuzdan başlayabilir ve projeyi masaüstünüzden bitirebilirsiniz. Çalışmanız otomatik olarak bulutla senkronize edilir. Ayrıca, Creative Cloud entegrasyonu sayesinde fırçalarınız, fontlarınız, Adobe Stock ve Kitaplık varlıklarınız yalnızca birkaç tıklatma veya dokunma kadar yakınınızdadır.

iPad'de Photoshop ile Fresco'yu bir adım öteye taşıyın.Adobe Fresco ve iPad'de Photoshop, birbirleri için yaratılmıştır. Görüntülerinizi birleştirmek, çalışmalarınızı rötuşlamak, metin eklemek ve katmanlar oluşturmak için bu uygulamaları birlikte kullanın. Projeleriniz üzerinde iki uygulamayı da kullanarak çalışabilirsiniz. Çevrimiçi olduğunuzda tüm çalışmalarınız buluta otomatik olarak kaydedilir.

Yeniliklerle neler yapabileceğini görün.Adobe Fresco, düzenli olarak sunulan yeni özelliklerle sürekli olarak iyileştirilmektedir. İşte en son güncellemelerden bazıları:

Hareket araçlarıÇizimlerinize hayat verin. Katmanları kare kare canlandırabilir veya çiziminizi bir hareket yolu boyunca yönlendirebilirsiniz.

Sıvılaştırma efektleriÇiziminizde dilediğiniz alanı itmenizi, çekmenizi, şişirmenizi veya indirmenizi sağlayan sıvılaştırma araçlarıyla hafif veya çarpıcı bir görünüm yaratıp deformasyon efektleri oluşturun.

Sihirli Değnek renk aracıAnahat belirlemek zorunda kalmadan renkleri değiştirin. Sihirli Değnek, seçtiğiniz renklerle eşleşen renkleri otomatik olarak vurgular. Böylece bunları görüntünüzün diğer kısımlarına uygulayabilirsiniz.

Metin katmanı desteği ve Adobe FontsMetin katmanları ekleyerek ve düzenleyerek metin ile tasarım yapın. Ücretsiz bir Adobe Fresco planıyla kendi fontlarınızı veya Adobe Fonts'taki ücretsiz teklifleri kullanın ya da ücretli bir planla Adobe Fonts'taki her şeye sahip olun.
bottom of page