top of page
bim collaborate pro

BIM Collaborate Pro: Ekipleriniz, iş akışlarınız ve içgörüleriniz tek bir yerde

BIM Collaborate Pro nedir?

Bulut tabanlı tasarım iş birliği yazılımı olan BIM Collaborate Pro ekiplerin aşağıdaki avantajları elde etmesini sağlar:

  • Proje verilerini düzenleme, erişim izinlerini düzenleme ve ekipler arasında bağlantı kurma

  • Projeleri zamanında teslim etmek için proje görünürlüğünü artırma

  • Giderek karmaşık hale gelen projelerde birlikte çalışın

  • Revit, Civil 3D veya Plant 3D'de birlikte çalışma

BIM Collaborate Pro'yu neden kullanmalısınız?
Merkezi veri

Dağınık çalışma alanlarını kaldırın ve ekipleri tek bir gerçek kaynak üzerinde birleştirin.

Resmin tamamına bakın

İlgili proje verilerine güvenli erişimi yönetin ve projelerinizi zamanında teslim edebilmek için ilerlemeyi zaman çizelgelerine göre takip edin.

İş birliği yapma 

Toplu model görselleştirmeleri, genişletilebilir iş akışları, güçlü otomasyon araçlarından ve daha fazlasından yararlanın.

BIM Collaborate Pro ile neler yapabilirsiniz?

Tasarımcıları güvenle bir araya getirerek Revit iş birliklerini kolaylaştırın

Revit'te dilediğiniz kişiyle, dilediğiniz yerde, bulutta güvenli bir şekilde iş birliği yapın ve birleştirilmiş proje modelini tarayıcınızda görüntüleyin. Değişiklikleri gerçek zamanlı olarak senkronize edin ve hazır olduğunda yayınlayın.

Civil 3D dosyalarınızı tek bir yerde depolayın

Dilediğiniz yerde, dilediğiniz zamanda güvenle iş birliği yapın. Ekipleri güncel tutmak ve tasarım değişikliklerini görüntülemek için Civil 3D dosyalarını tek bir konumda merkezileştirin.

AutoCAD Plant 3D kullanıcıları için verimli iş birliği sağlayın

Ekiplerin doğru verilere erişmesini sağlayın, inceleme süreçlerini optimize edin, proje ilerleme durumu hakkında bilgi edinin ve model koordinasyonu sağlayın.

BIM Collaborate ürünlerinin önemli özellikleri

Tasarım iş birliği

İnşaat mühendisliği, yapı tasarımı ve birden fazla disiplinden alınan verileri proje tabanlı iş akışlarını kullanarak tek bir ortamda yönetin

Proje şablonları

Dosyalar, sorunlar, formlar ve roller için proje şablonundaki ayarları yapılandırarak proje kurulumunu kolaylaştırın

Tasarım verilerine erişim

Tasarımları tarayıcıda görüntüleyin. Veri erişimi ve izinler dahil ekipleri ve projeleri tek bir yerden yönetin

Gelişmiş değişim analizleri

Model kombinasyonlarınızı 2B veya 3B olarak görüntüleyerek disiplinler arasındaki değişikliklerin planlı çalışmayı nasıl etkilediğini anlayın

Proje etkinliği takibi

Çok disiplinli projelerde veri alışverişini yöneterek paylaşılan tasarım paketlerinin tarihlerini ve içeriklerini kolayca görüntüleyin

Bağlantılı sorunlar

Çözüm için sorunları tanımlayın ve atayın. Sorunları doğrudan Revit veya Navisworks'te gidermek için sorun eklentilerini kullanın

Otomatik çakışma tespiti

Canlı çalışmadan ayrılmış klasörlerdeki paylaşılan modeller üzerinde çakışma analizi çalıştırarak tasarım seçeneklerini keşfedin

Değerli bakış açıları

Sık karşılaşılan sorunları takip edin ve planlama ve öngörülebilirliği iyileştirmek için kendi proje verilerinizin gücünden yararlanın

Merkezi dosya

Yapının işletme aşamasında  verimliliği artırmak için tüm proje verilerini tek bir yerde depolayın ve yönetin

BIM Collaborate Pro ve BIM Collaborate özellikleri

Hem BIM Collaborate Pro hem de BIM Collaborate'deki özellikler

Çok disiplinli tasarım iş birliği

İnşaat mühendisliği, yapı tasarımı ve birden fazla disiplinden alınan verileri proje tabanlı iş akışlarını kullanarak tek bir ortamda toplu olarak yönetin. Daha iyi bağlantı, iletişim ve proje şeffaflığı sağlayan projeler elde edin.

bim collaborate pro
bim collaborate pro

Proje şablonları

Dosyalar, sorunlar, formlar ve roller için proje şablonundaki ayarları yapılandırarak proje kurulumunu kolaylaştırın. Proje kurulumunu önceki projelerden daha az adımla çoğaltın, zamandan tasarruf edin ve daha iyi tutarlılık elde edin.

Tasarım verilerine demokratik erişim

Web tarayıcısında tasarımları kolayca inceleyin. Ekipleri, projeleri ve hesapları tek bir yerden yönetin. Güçlü erişim izinlerini kullanarak ekiplerin odaklanmasını sağlamak için ilgili verilere otomatik kontrol ile güvenle erişin

bim collaborate pro
bim collaborate pro

Gelişmiş değişim analizleri

Model kombinasyonlarınızı 2B veya 3B olarak ve hatta önceki sürümleri bile görüntüleyip karşılaştırarak disiplinler arasındaki değişikliklerin planlı çalışmayı nasıl etkilediğini anlayın. Değişiklikleri takip etmek, kapsamlarını belirlemek ve otomatik bildirimler almak için izleme grupları oluşturun. Değişiklik denetimleri için onay iş akışlarını ayarlayın.

Proje etkinliği takibi

Proje ekipleri tarafından paylaşılan verilerin hem tarih ve içeriklerini kolayca görmek hem de tek bir arayüz kullanarak çok disiplinli projelerde dosyalar oluşturmak ve kontrol etmek için zaman çizelgesi görünümünü kullanabilir.

bim collaborate pro
bim collaborate pro

Bağlantılı sorunlar

Hızlı çözüm için bir tasarımdaki sorunları kolayca tanımlayın ve atayın. Kapalı döngü iş akışları için doğrudan Revit veya Navisworks'te buluttan size atanan sorunları çözmek için sorun eklentilerini kullanın.

Otomatik çakışma tespiti

Paylaşılan modeller arasında çakışma analizi yaparak tasarım sorunlarını keşfedin.

bim collaborate pro
bim collaborate pro

Değerli bakış açıları

Planlamayı ve öngörülebilirliği geliştirmek üzere kendi proje verilerinizin gücünü kullanarak tasarımı birlikte oluşturma süreci boyunca ortak sorunları izleyin.

Merkezi Dosya

İşletme aşamasında verimliliği artırmak için Revit, Civil 3D veya AutoCAD Plant 3D ile oluşturulmuş tüm proje verilerini tek bir yerde depolayın ve yönetin.

bim collaborate pro

BIM Collaborate Pro Özellikleri

Sadece BIM Collaborate Pro'da bulunan özellikler

bim collaborate pro

Revit Bulut İş Paylaşımı

Daha hızlı ve sorunsuz Revit birlikte oluşturma için iş paylaşımını buluta taşıyın. Aşağı yönde inşa edilebilirliği geliştirmek için BIM (Yapı Bilgi Modellemesi) verilerini kullanın.

Civil 3D için İşbirliği

Web tarayıcısında kolay tasarım incelemesi özelliği ile Civil 3D dosyaları, veri kısayolları ve dış referanslar üzerinde tek bir konumda güvenli bir şekilde iş birliği yapın.

bim collaborate pro
bim collaborate pro

Plant 3D için tasarım iş birliği

Farklı ekiplerde AutoCAD Plant 3D dosyalarına güvenli bir şekilde erişin ve bulut tabanlı ortak bir veri ortamında uyumluluk gereksinimlerini karşılayın.

bottom of page