top of page

Cadbim Online Etkinlik Takvimi

Autodesk Fusion CAM: Kalıpçı Modülü ile Parça İşleme Stratejileri

Bu sunumda, Autodesk Fusion CAM ile 3 eksenli bir parçanın işleme stratejilerini sizlerle beraber gerçekleştireceğiz. Gerçek bir parça üzerinde adım adım ilerleyerek, Fusion 360'ın güçlü CAM araçlarını kullanarak parça işleme stratejilerini inceleyeceğiz. Yüksek hassasiyet, verimlilik ve optimize edilmiş üretim için bize katılın.

Inventor Nastran ile Tasarımcılar için Temel Seviyede Analiz – III

Geçtiğimiz aylarda yapmış olduğumuz Nastran webinarlarının devamı niteliğinde olacak bu webinarda, Inventor Nastran üzerinde nonlineer malzemeler üzerinde farklı türlerde analiz çalışmaları gerçekleştireceğiz.

Tasarım ve Üretimde Dijital Dönüşüm: “Autodesk PDM ve PLM ile Süreç Hızlandırma

İşletmelerin, teknolojik yenilikleri benimsemeleri ve iş süreçlerini dijitalleştirmeleri gereken bir döneme girdik. Dijital dönüşüm, işletmelerin günümüzde rekabet avantajı sağlamaları, müşteri beklentilerine cevap vermeleri ve geleceğe daha hazırlıklı olmaları için kaçınılmaz bir gerekliliktir. Bu webinarımızda Autodesk PDM ve PLM çözümlerinin dijital dönüşüme etkisini bir demo senaryo üzerinde uygulamalı olarak anlatacağız.

Autodesk Advanced Steel ile Çelik Konstrüksiyon Uygulama Örnekleri

Bir önceki webinarımızda Autodesk Advanced Steel yazılımının genel özelliklerinden bahsetmiştik. Webinar kaydını Youtube üzerindeki “Cadbim Teknik Destek” kanalımızda izleyebilirsiniz. Bu webinarımızda yazılım üzerinde tasarım uygulamaları gerçekleştireceğiz.

Revit ve Dynamo Kullanarak Akıllı Bileşenler Üretin

Bu webinar, Revit ve Dynamo kullanarak nasıl akıllı bileşenler üreteceğinizi öğrenmenizi sağlayacak. Dinamik tasarım süreçlerini hızlandırarak, daha verimli ve özelleştirilebilir modeller oluşturmanın püf noktalarını beraber keşfedelim.

Revit ve Inventor İş Birliği ile Mimari Tasarımdan İmalata Geçiş

Bu webinarımızda Revit ve Inventor iş birliğini kullanarak mimari tasarım ve imalat arasındaki boşluğu, bu programların güçlü yanlarından yararlanarak nasıl doldurabileceğimizi birlikte göreceğiz. İki farklı sektöre ait olan bu iki yazılımı beraber kullanarak iş akışlarımızı nasıl daha hızlı ve daha doğru gerçekleştirebileceğimizi beraber keşfedeceğiz.

Inventor Nesting ile Sac Metalde Tasarımdan Üretime İş Akışı

Bu webinarımızda, tasarımını Inventor üzerinde yapmış olduğumuz bir montajın sac metal parçalarının yine Inventor üzerinde levha yerleşimlerini minimum atıkla nasıl gerçekleştirebileceğimizi göstereceğiz.

Adobe Illustrator 2024 Yenilikleri ve Püf Noktaları

Adobe Illustrator'ın 2024 sürümüyle gelen yenilikleri keşfetmeye ve bu güçlü tasarım aracının sunduğu sırları öğrenmeye hazır mısınız? Bu özel webinarımızda, Adobe Illustrator 2024'ün en son özellikleri, iyileştirmeleri ve tasarımcıların iş akışlarını nasıl daha verimli hale getirebileceklerine dair püf noktaları üzerinde duracağız. Kariyerinizi bir adım öteye taşıyacak bu bilgilerle donanmış olacaksınız. Hem yeni başlayanlar hem de deneyimli profesyoneller için mükemmel bir fırsat olan bu etkinlikte, Adobe Illustrator'ın gizli kalmış özelliklerini keşfedecek ve tasarım sürecinizi nasıl daha hızlı ve etkili hale getireceğinizi öğreneceksiniz. Yaratıcılığınızı yeni zirvelere taşımak için bize katılın ve Illustrator 2024'ün gücünden tam anlamıyla faydalanın.

bottom of page