top of page

Birlikte inşa etmenin daha iyi bir yolu

Autodesk Construction Cloud, riski azaltmak, verimliliği en üst düzeye çıkarmak ve karı artırmak için inşaatın her aşamasında iş akışlarını, ekipleri ve verileri birbirine bağlar.

İnşaat projesi yaşam döngüsü boyunca ofisi, lojistiği ve sahayı birbirine bağlayın.

İnşaat projesi yaşam döngüsü boyunca ofisi, lojistiği ve sahayı birbirine bağlayın

İnşaatın hiçbir yönü izole olarak gerçekleşmez. Veri bankası ve yanlış iletişim riskinden kaçınmak için proje ekipleri, kritik proje belgelerine ve verilerine ortak erişimle işbirliği yapmalıdır.

Autodesk Construction Cloud portföyü, her bir kritik iş akışının benzersiz ihtiyaçlarının derinlemesine anlaşılmasıyla tasarlanmıştır. Öncelik, zamanı kısaltan, netliği artıran ve kullanımı zevkli bir yazılım sunmaktır.

Sonuç, önemli zorlukları kendi başlarına zarif bir şekilde çözen ve bir araya getirildiğinde işi dönüştürebilen, özenle hazırlanmış bir dizi araç.

Her aşamada iş akışlarını bağlayın

Autodesk Construction Cloud, tasarımdan planlama, inşaat ve operasyonlara kadar ofis ve saha ekiplerini birleştiren basitlik ve güç için oluşturulmuş sınıfının en iyisi bir yazılımdır.
Construction Cloud İş Akışları
Tasarım
İnşaat Proje Yönetimi - Tasarım

Mimarlar, mühendisler ve proje ekipleri, konum, projedeki rol veya projenin aşaması ne olursa olsun, koordineli, paylaşılan tasarımlar üzerinde işbirliği yapabilir. Daha iyi tasarım işbirliği için tasarım geliştirmeyi basitleştirin ve teslim sırasında bilgi kaybını azaltın. Tasarımcılar ve inşaatçılar arasında daha işbirlikçi, daha şeffaf bir ortaklık için tasarım ve inşaat arasında gerçekten bağlantı kurun.

Autodesk Construction Cloud, tasarımları bir vizyondan ve bir dizi belgeden, yaşam döngüsü boyunca binanın ihtiyaçlarına hizmet eden canlı bir varlığa dönüştürmeye yardımcı olur.

Planlama
İnşaat Proje Yönetimi - Planlama

Çığır açmadan önce projelerinizi başarıya hazırlayın. Tasarım kalitesini ve inşa edilebilirliği iyileştirin, doğru kalkışlar oluşturun ve her proje için doğru inşaatçıları bulun. Her proje için riski azaltmak için endüstrinin en büyük inşaatçı ağına ve satıcı yeterlilik yönetimine erişin. Manuel görevleri otomatikleştiren ve her proje paydaşı arasında işbirliğini kolaylaştıran bulut tabanlı teknolojiyle başarılı sonuçlar elde edin.

Autodesk Construction Cloud çözümleriyle, inşaat öncesi ekipleri tasarım amacını yürütebilir, rekabetçi bir şekilde teklif verebilir, finansal riskleri azaltabilir ve koordinasyon, model koşullandırma, niceleme, teklif yönetimi ve kalifikasyonu kolaylaştırarak kârlı kalabilir.

İnşa et
İnşaat Proje Yönetimi - İnşa Et

İnşaat, proje aşamaları arasındaki kopukluk, proje boyunca belirsizliğe ve proje sonuçlarının kontrol edilememesine yol açacak şekilde genellikle parçalı bir şekilde çalışır. Ofis ve saha arasındaki sorunları, RFI'leri ve ilerlemeyi birbirine bağlamak ve bu verileri makine öğrenimi ile analiz etmek her işte maliyet, zamanlama, kalite ve güvenliği etkileyebilir.

Autodesk Construction Cloud, siloları ortadan kaldırarak, iş aşamaları arasında birlikte çalışabilirliği destekleyerek ve proje verilerini eyleme dönüştürülebilir zekaya dönüştürerek bu engellerin üstesinden gelmeye yardımcı olur.

İşlet
İnşaat Proje Yönetimi - İşlet

Tasarım ve inşaat sırasında oluşturulan BIM varlık verilerini model görüntüleme için bina operasyonlarına bağlayın ve bakım kontrol listelerine, zamanlamaya ve geçmişe erişim sağlayın. Ortak bir veri platformunda çalışan tüm proje ekipleriyle proje sahipleri, proje durumu, değişiklikleri ve sorunları hakkında görünürlük kazanır.

Autodesk Construction Cloud ile iyileştirilmiş görünürlük, daha öngörülebilir proje sonuçları ve daha karlı projeler anlamına gelir.

Autodesk Construction Cloud Ürünleri

autodesk build
İnşaatçılar için geniş, derin ve bağlantılı bir araç seti sunan kapsamlı saha ve proje yönetimi yazılımı.
bim collaborate
Mimari, mühendislik ve inşaat ekiplerinin tasarımları gözden geçirmesi, otomatik çakışma algılaması çalıştırması ve proje durumunu izlemesi için bulut tabanlı tasarım işbirliği ve koordinasyon yazılımı.
autodesk take off
Tek bir çevrimiçi çözümde doğru 2B kalkışlar gerçekleştirin ve 3B modellerden otomatik miktarlar oluşturun.
autodesk assemble
Tasarım incelemelerini, 3B tabanlı nicelemeyi, değişiklik yönetimini ve değer mühendisliğini geliştirmek için inşaat planlaması için BIM verilerini dönüştürün.
autodesk pype
Genel müteahhitler ve mal sahipleri için ön inşaattan kapanışa kadar akıllı teslimler.
buildingconnected pro
Kapsamlı teklif ve kalifikasyon yönetimi araçlarıyla en iyi oluşturucuyu keşfedin ve seçin.
Uzaktan Çalışan veya Kalabalık Ekip Üyeleri için Bulut Tabanlı Tasarım

Yapı sektöründe ekipler arası mesafeyi ortadan kaldırmak ve iş akışlarını kontrol edebilmek amacıyla Autodesk'in sunmuş olduğu "Bulut Tabanlı" çözümleri 

Tasarım ve İnşaat Aşamasında İnşaat Ekipleri Arasındaki Koordinasyonu Autodesk ile Yönetmek

Yapı sektöründe İnşaat ekipleri arasındaki koordinasyonu sağlamak projenin maliyeti ve zamanında teslimi açısından önemli bir süreçtir. Bu etkinliğimizde Autodesk çözümleri ile ekipler arasındaki koordinasyonun nasıl sağlanabileceğini anlatacağız.

Tüm Yapı Sürecini Üret, Paylaş, Yönet! Uçtan Uca Ofis Şantiye Entegrasyonu

Yapı sektöründe bulunan tüm disiplinler birbirleri arasında veri paylaşımı ihtiyacı duyarlar. Yaşanan en önemli problemlerden biri, bir proje üzerinde çalışan tüm paydaşların yapı sürecindeki tüm adımlardan anlık olarak birbirinden haberdar olamamasıdır. Bu süreç için çok fazla zaman kaybı yaşanmaktadır. Autodesk BIM Collaborate Pro ile proje dosyaları üzerindeki değişikliklerden haberdar olması ve bulut paylaşımı sayesinde hızlı ve kolay veri transferi mümkün olabilmektedir. Bu etkinliğimizde Autodesk BIM Collaborate Pro yazılımı ile ofisteki proje modelinden şantiyedeki uygulama paftalarına kadar tüm süreci sizlere aktarıyor olacağız.

BIM360 Design : İnşaat Sektöründe En Uygun İşbirliği Süreçleri

Yapı sektöründe bulunan tüm disiplinler birbirleri arasında veri paylaşımı ihtiyacı duyarlar.Yaşanan en önemli problemlerin arasında da bir proje üzerinde çalışan tüm paydaşlar ve müellifler oluşturdukları verileri paylaşma ve özellikle yaşanılan revizyonları anlık olarak aktarmak isterler.Bu süreç için çok fazla zaman kaybı yaşanmaktadır. Autodesk BIM360 Design ile proje üzerindeki veri paylaşımları ile disiplinler arasındaki koordinasyonu sağlar.

bottom of page