top of page

HP DesignJet Z6 Pro 64"


Çift rulo üretkenliği ile en hassas haritalar ve afiş çıktılarınızı alın.

Adobe PDF Print Engine ile net PDF çıktılarına güvenin. Çift rulo seçeneğiyle baskı malzemesi değiştirme zamanından %40'a kadar tasarruf edin. Ayrıca şifrelenmiş iletişim ve Erişim Kontrol Listesi ile en iyi veri korumasını elde edin.

revit-ifc-manual-thumb-1204x677.jpeg

HASSAS - En yüksek hassasiyet ve ince çizgi detayı

Adobe PDF Print Engine ile net PDF çıktılarına güvenin. Yüksek çözünürlüklü HP baskı kafalarıyla en ince ayrıntılar, net çizgiler ve metinler elde edin. HP Pixel Control ile yumuşak geçişler elde edin. HP Vivid Fotoğraf Mürekkeplerinin suya ve solmaya karşı dayanıklı çıktıları ile çalışın.

ÜRETKEN - Geliştirilmiş verimlilik, daha yüksek hız

Çift rulo seçeneği ve en hızlı baskı malzemesi işleme, milsiz/otomatik rulo besleme ile baskı malzemesi değiştirirken zamandan %40'a kadar tasarruf edin. Düz kağıda aynı kalitede 2 kat daha hızlı baskı alın. Dünyanın en kolay iş gönderme yazılımıyla zamandan tasarruf edin.

revit-ifc-manual-thumb-1204x677.jpeg
revit-ifc-manual-thumb-1204x677.jpeg

GÜVENLİ - Dünyanın en güvenli geniş format yazıcısı

Şifrelenmiş iletişim ve Erişim Kontrol Listesi ile en iyi veri korumasını elde edin. Cihazları güvende tutun, güvenlik tercihlerini istediğiniz zaman ayarlayın. HP Connection Inspector, HP Secure Boot ve Beyaz Listeye Alma ile en iyi ağ korumasına güvenin.

bottom of page