top of page

HP DesignJet XL 3800 36"


Verimli bir baskı deneyimiyle ekipleri güçlendirin.

HP DesignJet XL 3800 Yazıcı, dakikada 6 A1 renkli sayfa baskısıyla sınıfının en hızlısıdır. İş akışları en iyi hale getirildiğinden dünyanın en güvenli geniş format yazıcılarından biriyle içiniz rahat olsun.

revit-ifc-manual-thumb-1204x677.jpeg

ÜRETKEN - Tek bir cihazda hızlı ve renkli baskı
Dakikada 6D renkli sayfa baskısı hızı sunan sınıfının en hızlı yazıcılarından biriyle projelerinize hız kesmeden devam edin. HP Flex Tech Mürekkeplerle tek bir geniş format cihazda siyah ve renkli mükemmel CAD çizimleri ve grafik uygulamaları elde edin. Çıktı beklerken zaman kaybetmeyin. İlk sayfa çıktınızı 20 saniyede alın.

VERİMLİ - Basit ve en iyi halinde
Hassas 15” ön panel ile kullanıcılara tek tıkla kolay bir kopyalama ve tarama deneyimi sunar. %20 daha kompakt olan geniş format bir yazıcıyla alandan en iyi şekilde faydalanın. Karton bazlı kartuşlar ve %33'ü geri dönüştürülmüş plastikten üretilen yazıcıyla sürdürülebilirliği daha da ileriye taşıyın.

revit-ifc-manual-thumb-1204x677.jpeg
revit-ifc-manual-thumb-1204x677.jpeg

GÜVENLİ - Yazıcınız, verileriniz ve ağınız güvende
Ağınızı ve verilerinizi dünyanın en güvenli geniş format yazıcılarıyla savunun. HP Wolf Enterprise ile yazıcınızı siber tehditlere karşı koruyun. Command Center'ın merkezi gösterge panosu aracılığıyla yazıcınızın durumunu izleyin.

bottom of page