top of page

HP SD Pro 44" Tarayıcı

Hassas renkli taramayla verimliliği artırın. Yüksek hızda keskin çizgiler ve ince ayrıntıları yakalayın.

HD Pro Scanner.png

HP SD Pro 44 inç Tarayıcı ile yüksek hızlarda üretim iş akışlarına olanak sağlayın İleri CIS tarama teknolojisiyle detaylı sonuçlar elde edin. E-posta, USB, ağ ve daha fazlasına tarama gibi gelişmiş özellikler işbirliğini hızlandıran iş akışları sağlar. Ultra hızlı işlem yapmanızı sağlayan kullanması kolay dokunmatik ekranlı kontrol paneliyle kesintisiz iş akışının keyfini çıkarın.

c04462504.png

HIZLANDIRIN - Üretimi hızlandırarak hemen sonuç elde edin
● İnanılmaz hızlarda daha fazlasını başarın – saniyede 152,4 mm (6 inç) renkli, saniyede 330,2 mm (13 inç) tek renkli tarama yapın.
● Ultra hızlı işlem yapmanıza olanak sağlayan gelişmiş dokunmatik ekranlı kontrol paneliyle kesintisiz iş akışının keyfini çıkarın.
● Daha az tıkla tarama yapılmasını sağlayan kullanımı kolay kullanıcı arayüzü ile tarayıcınızı çalıştırmak ve yönetmek için daha az zaman harcayın.
● Gelişmiş sıkıştırma seçenekleri, sınırsız önayarlar, çok sayfalı PDF'ler ve harmanlama özellikleri ile daha üretken olun.

OPTİMİZE EDİN - İş akışınızı tümleştirin ve güvence altına alın

● HP PageWide XL ve HP DesignJet yazıcılarla sorunsuz tümleştirmenin keyfini çıkarın; tekli destek çözümüne güven duyun.
● Tekrar baskıları önleyin – ön izleme için büyük dokunmatik ekran, resimleri iyileştirme; HP SmartStream yazılımıyla tarama sonrası düzenleme.
● Gelişmiş güvenlik özellikleriyle verilerinizi koruyun – USB'ye tarama ve gelişmiş ayarlara erişim için bir parola oluşturun.
● Çok işlevli bir sistem oluşturun – ayarlanabilir ayak sayesinde yer tasarrufu yapın ve çıktı hedeflerini kolayca kontrol edin.

revit-ifc-manual-thumb-1204x677.jpeg
c04462504.png

GENİŞLETİN - Gelişmiş tarama teknolojisiyle daha fazlasını yapın

● CIS tarama teknolojisiyle AEC/CAD çizimleri, ozalit baskıları ve haritaları keskin çizgilere/ince ayrıntılara sahip bir şekilde çoğaltın.
● CIS teknolojisinin yeni çift aydınlatma sistemi ile istenmeyen gölgeleri ve arka planları ortadan kaldırın.
● 1118 mm (44 inç) genişlikteki orijinaller için 1200 dpi'ye varan optik çözünürlükle yüksek kaliteli sonuçlar üretin.
● Kolaylıkla paylaşın ve işbirliği yapın – HP SmartStream yazılımına, e-postaya, USB'ye, ağ klasörlerine ve HDD'lere tarayın.

bottom of page