top of page

HP DesignJet PostScript Z9 Yazıcı Serisi

Hızlı ve basit profesyonel fotoğraf baskısı. Daha az mürekkeple daha yüksek kalite.

Fotoğraf kalitesinde baskıları 2,5 kat daha hızlı alın ve kaliteden ödün vermeyin. Entegre bir dikey kesici içeren ilk yazıcıyla işlem sonrası çalışma süresini %20'ye kadar kısaltın. HP Applications Center'daki yeni araçları kullanarak iş akışlarınızı basitleştirin.

3 Farklı ürün seçeneği ile ihtiyacınızı göre çözüm sağlayın;
• HP DesignJet Z9+ 24” PostScript Yazıcı
• HP DesignJet Z9+ 44” PostScript Yazıcı
• HP DesignJet Z9+dr(Çift Rulo) 44” PostScript Yazıcı ile V Kesici

revit-ifc-manual-thumb-1204x677.jpeg

OLAĞANÜSTÜ - Yüksek kaliteyi güvenle sunun

HP Pixel Control ile yumuşak geçişli, profesyonel fotoğraf kalitesinde baskılar üretin. Yeni yüksek tanımlı HP baskı kafaları sayesinde açık renk mürekkeplere gerek kalmaz. RGB HP Vivid Fotoğraf Mürekkepleri ile daha geniş bir gam elde edin. Son derece tutarlı bir parlaklık düzeyi için cihazınızı yükseltin.

Industry Foundation Classes (IFC), farklı yazılımlar arasında BIM bilgilerinin değiş tokuşu için açık standartlardır. Revit'te IFC dosyalarını nasıl dışa aktaracağınızı, bağlayacağınızı ve açacağınızı öğrenin. IFC 4.0 güncellemesi çok yakında.

HIZLI—Gecikmeden çalışın

İnç başına 2400 püskürtme ucu içeren yüksek tanımlı baskı kafalarıyla kaliteden ödün vermeden 2,5 kat daha hızlı baskı alın. Entegre bir dikey kesici içeren ilk yazıcıyla işlem sonrası çalışma süresini %20'ye kadar kısaltın. Çift rulo desteğiyle zamandan kazanın.
revit-ifc-manual-thumb-1204x677.jpeg

BASİT - Siz ve müşterileriniz için yeni araçlar

İş akışınızı basitleştirin. HP Applications Center ile posterlerden afişlere ve kanvaslara kadar kolayca uygulamalar tasarlayın. Mevcut RIP'lerinizi kullanın. HP PrintOS ile uzaktan görünürlük elde edin ve baskı üretim ortamınızı daha iyi yönetin.

bottom of page